Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Adjak a babámnak...

Mit tegyek? Adjak a babámnak tápszert?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit csinàljak! Babàm 3 és fél hònapos cicizik. AZ estimate lefejt tejem reggelre vères volt, megnèztem és AZ egyik mellem bereped, pici ponton jött a vér. Volt màr ijen voltunk orvosnàl ski azt tanàcsolta adig még nem mulik El (1-2 nap) csak A màsikbòl adjak neki.viszont most attól félek hogy nem lessz elèg neki csak AZ egyikböl mert Egy evésnél àltalàba mind kettöt kieszi.szerintetek adjak tàpszert is hogy nehogy éhes maradjon? Félek ha tàpot kap nemfog kelleni majd a civil... :( (ja és egèszségügyi okokbòl semmiképp nem cicizhet még véres!!!)
2013. jan. 5. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

Lehet én vagyok tudatlan, de én úgy tudom, hogy akkor is kell szoptatni ha kisebesíti. Én is voltam így vele és elmúlt. Adj neki nyugodtan tápszert, ettől a kis időtől amíg gyógyul a cicid, nem fog a melltől elszokni. Az én babám kettő hós, de már az elejétől kap tápszert és cicit is. Edzésben tartom, így nincs probléma a szoptatással sem. Eszik ebből is meg abból is. Sok sikert!

2013. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért legyen otthon tápszer,de csak akkor adj neki ha láthatóan éhes marad,sír.Lehet,hogy csak sűrűbben fog cicit kérni,az pedig megoldható egyel is.
2013. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom nem lesz semmi baja ha egy pici vér is bekerül a szervezetébe, ki fogja kakilni. De több esetről is hallottam már amikor anyuka végig egy mellből szoptatott, és elég volt a kicsinek. Szóval ha nem akarod abból szoptatni, próbálkozz az egy cicivel, pár nap alatt be fog állni a termelés az igényeire. Addig ha nagyon éhes, pici tápszert adhatsz hozzá, de ne sokat. Ne lakjon jól vele, csak ne maradjon farkaséhes.


Viszont ha 3 és fél hónaposan véres a mellbimbód, akkor vagy nem jól szopik, vagy nem jól fejsz. Kérd ki mindenképp szoptatási tanácsadó véleményét, mert ha valamelyik technika nem helyes, akkor ez a probléma újra és újra elő fog fordulni.

2013. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. AZ OK AZ hogy evés közben sokszor görcsöl a hasa mert nagyon mohò és ijenkor ràharap és hatalmasat rànt rajta :/ mikor làtom hogy görcsöl büfiztetem vagy megtornàztatom csak nem mindig jön be...adtam neki 2x persze a "jó cici" szopizàs utàn közben fojamatosan fejtem a màsikat és AZ estibe màr nem volt.
2013. jan. 6. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!