Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napos a babam, de meg...

Ketteske kérdése:

2 napos a babam, de meg mindig csak alszik. Nem kellene eberebbnek lennie?

Figyelt kérdés
Szopni se akar meg annyira, inkabb csak vizet iszik. Mit tegyek?
2013. jan. 5. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem, még nem kéne éberebbnek lennie, hiszen még csak 2 napos!

Ne aggódj!

2013. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Mit vársz egy 2 napos!!!!!! újszülöttől??? Most komolyan! Majd biztosan egyenleteket fog megoldani és 20 órát fenn lesz?!

Szerinted 2 nap elég ahhoz,hogy átálljon a kis szervezete a pocakos létből,meg egyáltalán.....az a dolga még,hogy aludjon jórészt.

2013. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Az nem baj, hogy alszik, ilyenkor még egész nap alszanak. De ha lehet próbáld meg minél többször mellre tenni itatás helyett, mert attól indulna be a tejed.

Egyébként gratulálok.

2013. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Mért adsz neki vizet?azzal* kakik* jó!!csak cicit meg cicit!

5gyermekem van most 3hetes a kisebbik ,vizet csak fürdésnél látott. :).

Az első két hetet legtöbbszőr csak alvással töltik,úgy hogy az nem gond négy óránként adni kell neki enni mert nem gyarapodik ahogy kell.

2013. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
4.vagyok *azzal lakik jól*
2013. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg a korhazban vagyok es a csecsemos noverek hoztam ram a fraszt, hogy ilyenkor mar nem kene egesz nap aludnia. Eddig tok orultem, hogy ilyen nyugodt baba, de most beszolt az egyik apolo, ezert kerdeztelek titeket. Koszi a valaszokat.
2013. jan. 5. 19:29
 7/17 gabszem ***** válasza:
90%
én 1 hétig voltam kórházban, a baba szinte egyfolytában aludt. Nagyon kifáradnak. én fel se ébresztettem, mikor felébredt szoptattam,
2013. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Vizet szinten a csecsemos osztalyrol kapunk, hogy szoptatas utan KELL nekik adni. Mivel elso baba, nem biraltam felul oket. De en is ugy erzem, hogy az a helyes, ahogy ti alltok hozza, csak meg kicsit bizonytalan vagyok.
2013. jan. 5. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ilet se hallottam még hogy szoptatás után vizet kell adni egy 2 napos babának.Szép egy kórház lehet az is..
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*ilyet ,bocs
2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!