Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz már jobb? Másnak...

Mikor lesz már jobb? Másnak is ilyen a babája?

Figyelt kérdés

4 hónapos elmúlt, és egyserűen semmi nem jó neki. napok óta csak nyűglödik.Raktam hordotzóba, kiságyba, földre, volt kézbe,de egyszerűen semmi nem jó neki.

Ha a naggyal játszunk odavesszük magunkmellé, dekét perc és máris unja, adok neki csörgőt, rágókát stb..de semi,az ég egy adta világaon smemi nem jó neki:(:(


Mikor lesz vele kicsit könnyebb, a nagy nem volt ilyen:8


2013. jan. 6. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 4 hónapos múlt, és teljesen megváltozott. Nem alszik se nappal, se éjszaka egy hosszabbat. Este 7-től hajnal 3-ig egyáltalán nem alszik már 3 hete. Előtte nem volt gond szépen végigaludta az éjszakát. Biztos valami van a levegőbe... remélem nem tart soká mert a napi 3 óra alvás már kikészít..

Neked is azt kívánom hogy ne tartson sokáig :) Lehet a front a ludas.

2013. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
nem jönnek a fogacskák?
2013. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is fogzásra gyanakodnék először.

Aztán mozgásfejlődésre, most jön egy mozgás megtanulása, az én fiam minden mozgásforma előtt tiszta zizi volt.

Vagy a front.

2013. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!