Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le a járókát...

Gabszem kérdése:

Mikor cseréltétek le a járókát kiságyra és miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.


Járóka játszásra volt a nappaliban, habár néha aludt benne a gyerek de csak félórákat. Ez nem alkalmas hosszabb alvásra még matraccal sem.


A kiságyban pedig alszik a szobájában. Ide nem teszem bele játszani mert ez nem játszótér hanem alvásra van.

2013. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érte. Én is úgy gondolom, ahogy az 1. válaszoló. A járókában napközben szépen eljátszik, de aludni mindig a kiságyába "ment" a gyerek.
2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy a rácsoskiságyat rendes ágyra?

arra gondolsz?

2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajj bocsánat rácsoságyat akartam írni nem járókát :)
2013. jan. 6. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, rácsos ágyról van szó. 15 hónapos volt, amikor kapott leesésgátlós ágyat. Előtte minden éjjelt nála töltöttünk, ha megébredt, nem akart benne visszaaludni. Amint kapott új ágyat, aludt szépen. Még ha meg is ébredt, egy simogatás, és aludt tovább. Egyszerűen nem szerette.
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, de még nemcseréltük le, bár már nem sokrá rá fog jönni, hogy ki tud mászni akkor bajban leszek, mert nem fog aludni.
2013. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat. Azért ilyen korán, hogy még a tesó érkezése előtt megszokja, és ne az legyen, hogy elvették tőle a rácsos ágyat.
2013. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2,5 eves de meg racsosban van. Kivettünk 2 racsot. Ez lesz neki a rendes agya is.
2013. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!