Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIben hoznátok haza a kórházbó...

MIben hoznátok haza a kórházból két hét múlva születő babát?

Figyelt kérdés

Második babám de szégyen nem szégyen,itt állok tanácstalanul,hogy milyen ruhát pakoljak be!Első babám májusi volt akkor már nem kellett overál!

Autóval jövünk haza amúgy!Várom a tanácsokat!


2013. jan. 6. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

body, rugi, rá egy bélelt overall

beleteszitek hordozóba, és betakarod még egy takaróval, az autóban ha meleg van, a takarót leveheted.

szerintem

2013. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, esetleg tennék el egy harisnyát és egy kardigánt, ha extrém hideg lenne, ha nem kell akkor nem adod rá.
2013. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sapi természetesen, meg tutyi vagy vastag zokni.
2013. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú ujjú bodyt, plüss rugdalózót és kardigánt adnék rá. Plusz az overállt, sapkát és a vastag takarót.
2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy már nem divat a pólya... már akkor sem volt az, amikor én szültem...


Én mégis abban vittem haza, és az első pár héten abban volt... esetleg érdemes lenne elgondolkodni rajta.


Sokkal könnyebb ráadni, alá elég egy kising, vagy body...

Tökéletesen tartja a gerincét, mégis tud benne rúgkapálni, amennyire szükséges az első hetekben.

Sokkal könnyebb pólyában szoptatni.


És mellé elég egy sapi, és egy pléd. Mondjuk ehhez már mózeskosár kell (akár 3 funkciós babakocsiból), egy sima hordozóba nem fér bele.

2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben szültem a fiamat. Akkor egy hosszú újjú body, plüss rugi, és egy vastagabb téli kocsikabát volt rajta. Pólyában hoztuk mi is haza, mózesben. Vastagabb takaróval volt betakarva. És téli sapi volt a fején.
2013. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miután bemész szülni látni fogod az elmenő babákat, hogy az anyukájuk mennyire öltöztetik fel őket, én még az ápolónőt is megkérdeztem ez ügyben, de úgysem fogod elszúrni!;)
2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen én is így gondoltam:body,rugi,overall meg persze sapka,az overall pedig kapucnis!

Pólya nem jöhet szóba mert hordozóba hozzuk haza abban meg nemtudom bekötni de amúgy én is pólyapárti vagyok és abban is lesz az első pár hétben.Nem is tudom miért nem divat már az utóbbi években.

2013. jan. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!