Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek a babátokat?

Mibe öltöztetitek a babátokat?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok. A lányom 5 hónapos és én mindig bodyt és rugdalózót adok rá. Ha orvoshoz megyünk, vagy vendég jön, akkor egy szebb plüss rugdalózót kap.

Sok ismerősömnél látom, hogy ilyen korú babákat nadrágba és pulcsiba öltöztet. Ez nem kényelmetlen nekik? Én egyszer-kétszer adtam rá ilyet, de minden tekeredik rajta, a nadrág lecsúszik, a hasánál nyomja, a pulcsi felcsúszik, a zokni lejön róla, a harisnya, ami derékban jó az 5 cm-rel hosszabb, mint kellene, pedig inkább vékony a babám.

Főleg azért izgat a kérdés, mert Karácsonyra kapott egy-két darabot, de nekem ezek olyan furák, hogy még nem adtam rá őket (szűk, vékony farmer nadrág, ujjatlan tunika, aminek a hátulján jó nagy patentek vannak, ami pont a gerince mentén van, illetve egy nagyon vastag pulcsi, amihez nem tudom alulra mit adhatnék)

Ti hogy csináljátok?


2013. jan. 7. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a jó ahogy te öltözteted, a babáknak a legfontosabb a kényelem, nem a divat... persze egy-egy fotóra fel lehet adni, de másra nem alkalmasak ezek a ruhák...
2013. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak kb. 2 hónapos koràig adtam rà rugdalózót. Utàna body-t, meg pamutnacit, zoknit. A zoknival nekünk is voltak problémàink, ha nem magàtól jött le, akkor a kislànyom ràngatta le, aztàn sikerült olyan zoknit vennem, ami felért majdnem a térdéig és a bokàjànàl is volt egy kis beszűkítés, így rajta maradt.
2013. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 holysmoke ***** válasza:
Mi 2 hónaposak vagyunk én itthon nagyon szeretem a rugit meg a bodyt de ha elmegyünk (Doki ...)akkor pulcsi naci. De nem sok van neki kb 2 elmenős naci meg egy vastag meg 1 kantáros, pulcsiból is van neki 1-2 vékony meg 2 kardigán ennyi de ezekből direkt nagyobb van hogy még egy két hónapot ki húzza (nagyon nem szeret öltözni)
2013. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hós babámra napközben,20-23 fok között vannak a szobák nappal,pamut rövidujjú body,pamut rugi,rá egy vékony nadrág és felülre egy poló,a lábára zokni.
2013. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint én alulöltöztetem itthonra?3 hós itthon 21 fok,pamut body és pamut nadrág zoknival.de nem fázik.mindig meleg.
2013. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos: rövidujjú body, harisnya, hosszú ujjú body (vagy hosszú ujjú blúz), nadrág kb 4 hónapos kora óta.
2013. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!