Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik/cumizott a 3 hónapos...

Cumizik/cumizott a 3 hónapos babátok? (leszoktatás? )

Figyelt kérdés

Az enyém igen, szerintetek baj? Gondoltam, hogy még most le kellene szoktatnom róla, de hogyan? Ha álmában felsír néha, akkor beadom a szájába és egyből alszik tovább, ha nem, akkor felébred és nyűgös. Általában csak alváshoz használjuk, elaltatásnál sem mindig, vagy ha igen egy idő után kiköpi, ha elalszik. Csak mondjuk néha rossz, hogy ha kiesik vagy kiköpi, akkor felébred. Mit tegyek? Hagyjam hogy cumizzon, vagy valahogy szoktassam le? Engem nem zavar, de mondjuk azt nem szeretném, ha teljesen függő lenne. Ötletek, vélemények?!


Köszi!



2013. jan. 7. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém cumizik. 5 hónapos, de nem akarom még leszoktatni róla.
2013. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

engem sem tudtak leszoktatni róla ,

a mai napig "cumizok"

19/L

2013. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha igényli,akkor még nem kell leszoktatni róla!Ráér szerintem!!!
2013. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi is ugy vagyunk ezzel mint te kedves kérdező!az én babám is most lesz 3hónapos!!ő is csak alváshoz igényli a cumit,ugy még egyedül is elalszik csak cumi legyen.sztem ráérünk még ezzel a leszoktatással.
2013. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyémek nem cumiztak, de teljesen felesleges egy ekkora babánál leszoktatással foglalkozni, a többségük cumizik.

Az ismeretségi körömben a cumis babák többsége olyan 1,5-2 éves korára szokott le vagy teljesen, vagy úgy, hogy alváshoz azért még igényli, nincs ebben semmi rossz.

2013. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinem sem kell egy 3 hónapos babát leszoktatni a cumiról.
2013. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen cumiztak, a 4 évesemnek is van még alváshoz,az 1 évesemnek meg nappal is. Nem kell még leszoktatnod, majd később.
2013. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam és cumizik, engem nem zavar, viszont arra nagyon odafigyelek, hogy csak alváshoz kapja meg. Ha napközben valahogy megkaparintja akkor rögtön elveszem tőle.
2013. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányom 2hónapos koráig cumizott,de csak nappal,éjszakára sosem kellett neki,nappal is csak akkor ha nyűgös volt.

2 hónapos épp elmúlt,mikor betettem a cumit a szájába,ő meg úgy kiköpte,hogy a szoba közepén landolt,onnantól nem kellett neki :)

2013. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem erőltetem a leszoktatást, csak nem tudom nem én vagyok-e a hibás amiért rászokott.
2013. jan. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!