Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól v kg-tólcm...

Hány hónapos kortól v kg-tólcm-től raktátok babátokat gyerek ülésbe és nem hordozóba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10 hónaposan és 9,5 kg-san váltottunk gyerekülésre a lányomnál.
2013. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9 hónaposan, akkor volt a lányom kb. 7,5 kg. Kicsit féltem a váltástól, mert azért hiányzott a nagykönyvi súlyhoz még jócskán, de a lányom akkor már nagyon stabilan ült (féléves korától), a gyerekorvosunk pedig azt mondta, hogy ennél az ülésnél még nem kell annyira szigorúan venni a súlyhatárt, mert úgyis az ülés övével van bekötve a gyerek. Lényeg, hogy a gyerek stabilan üljön, és 5 pontos legyen az öv.
2013. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Holnap megyünk 0-18 kg-os ülést venni. 7,5 hónapos, 70 cm és 7,7 kg.

Sajnos kinőtte a hordozót.

2013. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát,most lehet le leszek pontozva,de az én gyerkőcöm 4 hós,és erősen gondolkodom hogy gyerekülésre váltunk.0-18 kg-os gyerekülést kaptunk,dönthető,és természetesen háttal kell bekötni(10kg-ig).

Ok: valamiért olyan rövid a biztonsági öv az autóban,hogy alig tudjuk bekötni a hordozót.Szó szerint az ülésbe van paszírozva a gyerek.Hátra egyáltalán nem is lehet bekötni,előre is csak úgy,hogy az ülés totál hátul van,háttámla is döntve,viszont így egy utassal kevesebb fér el.Szóval ha nem bevásárolni megyünk,vagy olyan helyre ahova a hordó is kellene,szerintem mi már az ülést fogjuk használni.

2013. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat..akkor mi is vátunk.
2013. jan. 7. 11:54
 6/13 Timóca Szamóca ***** válasza:
Szia.Én 2 gyermekes anyaként az mondom,gyerekfüggö,ne mástól várd a választ,mert lehet a másé pl 5 hónaposan ül,erös de lehet a tiéd még nem annyira.Szerintem mindenképp várd meg,hogy legalább 6 hónapos legyen.A pici lányomat (ö 7-dik hónapos) most ültettem már rendes ülésbe,6 h-ig hordozót használtunk,ö most 9 kg.Ha úgy látod,hogy erös,nem terheli meg,ha kicsit hosszabb ideig ül,akkor nyugodtan ültesd ülésbe,de azért hosszabb útra jobb még a hordozó,hogy ne terhelje a gerincét.
2013. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, mostanába akarom lecserélni 0-18 kg-s ülésre a hordozót. Már nagyon nehéz szegényt belepasszírozni.
2013. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 hónapos múlt, a héten vettünk neki 0-18kg-ig gyerekülést. Ő most 7 kg és nagyon hosszú baba. Ha belerakjuk a hordozóba, csak sír. Kinőtte és nagyon kényelmetlen szegénynek.
2013. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19 hónaposan 13kg-osan és 93-94cmesen nőtte ki a hordozót. Most agyalok, hoyg mit vegyek neki, mert jó lenne még háttal bekötni, viszont azt csak külföldről tudok rendelni és nem biztos, hogy be tudom kötni a kocsiba, így lehet hogy menetirány szerintit kell vennem, de attól még félek, mert még csak 20 hónapos. Az elmúlt 1 hónapban nem használtuk a kocsit mióta kinőtte.
2013. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos,9,5kg és 74cm.Most kapott 9-25kg-ig ülést ami dönthető.
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!