Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon náthás vagyok, se...

Nagyon náthás vagyok, se türelmem, se energiám nincs a kicsimhez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta egyre rosszabbul vagyok. A 2 hós fiam meg persze pont most nem akar aludni. Hajnalba is óránként sírt. Szóval semmit se aludtam. Most megint nem akar reggel óta aludni.Persze ha nem foglalkozom,sétálok vele ,nem beszélek hozzá akkor bömböl. Úgy érzem lassan összeesek. Most beletettem a babakocsiba és miközben írok ,tologatom,hátha elalszik. Segítségem nincs.
2013. jan. 7. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon pici még, ne hibáztasd azért, ha folyton nyafog vagy sír. Próbáld magad mihamarabb kikúrálni, igyál sok mézes teát, és pihenj, aludj, amikor csak lehet. A mosatlan meg majd megvár. Most a legfontosabb, hogy meggyógyulj.
2013. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el kell,hogy keserítselek,az anyaság ezzel jár :)

Legfőképp nyugodj meg,mert érzi rajtad,hogy ideges vagy.

Próbálj meg vele befeküdni az ágyba,hátha melleted elalszik.

2013. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hú, de sokszor voltam én is így, pedig nekem még segítségem is volt. Tudod hogy éltem túl? :) Mindig lestem, mikor alszik el (akkoriban csak 20-30 perceket aludt egyszerre) azonnal melléfeküdtem és aludtam vele én is.. igaz, pont akkor ébredt mindig, mikor én kezdtem volna mélyebben elaludni, de hidd el, az a tíz-tizenöt perc is jó tud lenni! :) Kitartást, és jobbulást!
2013. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget Mamitól, barátnőtől.
2013. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy ezzel jár az anyaság. Máskor nincs is gond. CCsak egész nap izzadok, percenként fújom az orrom. Az orrom alatti rész kisebesedett meg a szám ezért még a beszélés is nehéz. Este óta tartó fejfájás...még az algopyrin se segít. Az meg ,hogy nem tudtam magam kialudni meg a lapát a tűzre. Háztartás nem érdekel most,de az annál inkább ,hogy még csak most jutottam el ,hogy melegítsek magamnak ételt. Vagy lehet ,hogy ő is azért nyügösebb ,mert ő is beteg lesz? Honnan veszem észre? Én azt se érzem milyen melegvan a lakásban, akkor,hogy vegyem észre ha pl.hőemelkedse,láza van?
2013. jan. 7. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
A párod ? Anyudék ? Én most voltam beteg ( hányás - hasmenés - láz ) Meg se birtam mozdulni a kislányomhoz nyulni nem birtam majd nem le ejtetem ojan erötlen voltam. Szegény párom ugrált ide oda egyszer neki egyszer nekem :(
2013. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Párom dolgozik, szülők 100km-re. Ez az ,hogy én se tudok vele járkálni a lakásba,mert érzem ,hogy nincs erőm és a végén elejtem,meg este megszédültem egy picit így a félsz még jobban bennem van .
2013. jan. 7. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy dolgozik a párod?? Mert ha reggel elmegy és du-tán vagy akár este hazajön, attól még neki kellene segíteni!!
2013. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Reggel 8-kir ment el és hajnali 1 után ér haza,meg holnap is.Tegnap itthon volt,segített is,meg is főzött.
2013. jan. 7. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit tégy? Ezt komlyan kérdezed? ÉLD TÚL!

Sajnállak, borzalmas, tudom milyen ez. De túl fogod élni, egyszer elmúlik ez is.

Vedd be a gyógyszereket, igyál teát, amikor alszik aludj Te is.

Többet mi sem tudunk írni.

Vagy:

Fogadj bébiszittert.

2013. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!