Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklás ellen valami jó,...

Csuklás ellen valami jó, bevált praktika? Miért csuklik egyébként, ugye nincs semmi "rejtett" baja?

Figyelt kérdés

A minap az egyik esti evést követően kezdett el csuklani a kis Drágám. Így hát hiába voltunk fáradtak, nem tudtunk egy jó ideig visszaaludni, se ő se én.

Születésekor elakadt és belassult a kis szíve. De aztán gyorsan felsírt és a gyerekorvos mindent rendben talált nála. Ennek vagy bármi bajnak lehet köze a csuklásához?

2 hetes kisfiú anyukája (1. baba)


2013. jan. 7. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 hetes és napi legalább 4x csuklik,a hasamban is rengeteget csuklott,akár az első babám,mindkettő egészséges
2013. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes. A babákat állítólag nem zavarja, csak a szülőket. Megitathatod, vagy mellre teheted egy pár korty erejéig, attól általában elmúlik.
2013. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én fiam is rengeteget csuklott. Neki is belassult a szivecskéje szülés közben, de minden rendben volt utána.

Később, mikor már kevesebb levegőt nyelt, egyre ritkábban csuklott. Most már lassan 2 éves, minden rendben vele. :)

2013. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az enyém is állandóan csuklik, én szopiztattam, már csak itatom (már 7 hós én nics már tejcsi), az használ.

általában akkor csuklik, ha szomjas, de a nagy játékban, mókázás, kacagás közben is rá szokott jönni.

2013. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat csuklik a kisfiam. Ilyenkor ami nekünk nagyon bevált, az a Cebion csepp. Ez tiszta C-vitamin. Csepegtetek néhány cseppet a szájába, és az esetek többségében ez használ!
2013. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cebion csepp azért használ mert savanyú. Én 2 csepp citromlevet adtam neki és elmúlt, már egyre ritkábban csuklik. De kisebb korában majd minden etetés után addig csuklott még vissza nem jött a tejcsi.

4 hónapos most

2013. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 3 csepp citromle valik be nalunk ha a tea nem allitja meg,most 8 honapos es csak kacagastol csuklik neha,de magatol hamar elmulik.amig pici volt addig citromlevel.
2013. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pár csepp citromlevet adtam neki az elejétől! Úgy 6hótól pedig 1 kisebb darab citromot a kezembe fogtam és a szájába nyomtam 1 pillanatra. Nekünk mindig beválik még most is! :)
2013. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!