Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről? Hasznos...

Mit gondoltok erről? Hasznos vagy felesleges?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszönöm válaszod!


2013. jan. 7. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez egy pénz kidobás!

A kiskádat beteszem a nadkádba, és abban pancsolhat!

2013. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy pénzkidobás csak!
2013. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ó! Én szeretem az ilyen dolgokat, sőt a hülye fejemmel meg is vettem eleinte. De ezt nem venném meg! És tudod miért? Mert nincs az a tapadókorong ami megtapadna csúszásmentesen a fürdőkádon!

A gyerek ha nagyobb bizony ficánkol, és ha nekilöki magát ennek a szerkezetnek az elcsúszik könnyen.

Nem hiszem el, hogy ha esetleg még rendesen tapadna is nem enged át vizet.

Ez is foglal helyet, nem csak a kád. A kádat legtöbben a a nagykádban tartják, ezt a bigyót is oda kellene rakni, szóval nem tök mindegy hogy a kiskád vagy ez az izé foglalja a helyet?

Nem, nem venném meg.

2013. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pénzkidobás. A kiskádat beleteszed a nagykádba és megvan oldva a probléma.
2013. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jégtánc ***** válasza:
56%
Csatlakozom az előttem válaszolókhoz,felesleges pénzkidobás.Kis kád be a nagy kádba és mehet is a pancsolás.Nem tudom mennyi idős a gyermeked,mi már nem is használjuk a kis kádat.Kb 9 hónapos kora óta a nagykádban fürdik.
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fölöslegesnek tartom. Funkcióját, felhasznált vizet tekintve, szerintem ugyanaz, mint a kis kád. Egyetlen előnye, hogy kisebb helyett foglal, de ahhoz, meg drága. Én 9-10 hónapos koráig fürdettem kis kádban a fiamat. Neki olyan volt, ami széles peremű, tehát a nem a nagy kádba bele, hanem rá lehetett rakni. Nekem kényelmes volt, mert nem kellett mélyre hajolnom a fájós derekammal. Aztán 10 hónapos kora után már nagy kádban fürdött.
2013. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!