Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hangszert vettél a...

Milyen hangszert vettél a babádnak? Gondolom vmilyen kis zongoraféléje biztos van, volt. De vettél dobot, gitárt vagy szaxofont?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, ki hogy áll ezekhez :-)
2013. jan. 7. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem született meg. Sógorék lányának van gitár, dob, xilofon, zongora is. Meg mindenféle zenélős kütyü. Én falnak megyek tőlük, párom is, így megegyeztünk, hogy egy-két zenélős játékon kívül hangszereket nem veszünk majd a fiunknak.
2013. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gitár, dob, zongora, xilofon, trombita.

Engem nem zavarnak ezek a hangszerek, lányom , imádja őket, pláne hogy igazi, húros a gitár!

Zenél, énekel, van amikor nekünk is be kell szálni, táncolni, énekelni kell míg ő zenél!

Ennél jobb fejlesztő, játék nincs is, lehet közben mondókázni, dalolni, a család együtt játszhat...

2013. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atroposz ***** válasza:

[link]


Ilyet vettünk karira a lányunknak.

2013. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!