Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babát hányszor kell...

Tápszeres babát hányszor kell etetni éjjel? 4ésfél hónapos. Eddig anyatejes volt.

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem eszik éjjel, este fél 11-kor eszik aztán reggel fél7-ig alszik.
2013. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
Én lánykám 1x eszik éjjel.Babafüggő.
2013. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem evett már ennyi idősen, de babafüggő, attól függ nappal mennyit eszik.
2013. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta nem eszik éjjel a fiam. Ekkora tápszeres babák ritkábban esznek éjjel (ha egyáltalán esznek). Majd látod hányszor kér.
2013. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mara Acoma ***** válasza:
Nekem egyszer sem evett éjjel. Ha felébredt, kapott pár korty babavizet kispohárból. A tápszer laktatóbb, mint a tejcsi, ha este jól belakmározik, nem lesz éhes csak szomjas.
2013. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahányszor felébred,hogy éhes,neki is meg kell szokni,hogy már nincs tejcsi és tápszer van helyette,hagyj időt az átállásra,látni fogod,hogy ébredni fog vagy nem.
2013. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 hónapos, 1 hónapja tápszeres.


Nálunk úgy működik, hogy este 9-fél 10 körül eszik utoljára, 11-kor alszik el, majd reggel 6-fél 7 körül én ébresztem, akkor szintén eszik és alszik is vissza 9-ig. Fél 10-10-kor eszik legközelebb.


Míg nem ébresztettem 6-kor enni, akkor 7-8 körül sírva (de keservesen) ébredt mert annyira éhes volt. Sokkal jobb így, 9-kor vidáman ébred, nem kell kapkodni az öltözködéssel, pelenkázással, stb. Mire ébred a tápszer is el van készítve. A reggeli adagot este csinálom meg, a hűtőbe teszem és reggel melegítem neki.

2013. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha felkel és éhes. gondolom eddig is evett éjjel. Enyémek 2,5 hónapos koruk óta alszanak éjjel, akkor anyatejesek voltak. Kisfiam azóta 2-3x felkelt összesen, muszáj volt enni adni.
2013. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 4 óránként ettünk, aztán egyszer csak nem ébredt fel a szokott időben, és egyre inkább kitolódott a dolog. Végül egy etetés kimaradt. Azóta végigalusszuk az éjszakákat, és csak reggel 6-kor eszünk.
2013. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!