Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma délelőtt voltatok kint a...

Ma délelőtt voltatok kint a babátokkal, és mennyire öltöztettétek be?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
szia, mi igen. Lányom 4 hónapos. Muszáj elmenni bevásárolni, és adtam rá egy body-t, harisnyát, zoknit, rugit, egy nadrágot, egy vastag pulcsit, sapkát, és bele a kezeslábasba, és persze a baba kocsiban betakartam.
2013. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Húúúú, ti így felöltöztetitek?????

A lányom 10hós, de mikor kicsi volt, tavaly márciusban is csak body, harisnya és az overáll+sapka! És most is! Ráadásul, ha 6-7fok felett van, akkor én már overállt nem is adok rá! Csak harisnya, nadrág, zokni, cipő, body, pulcsi, kabát és sapka! És ha fúj a szél, betakarom! De szerintem ez télen is túlzás, ha nincs minusz 10fok, hiszen az overáll meleg nagyon!

2013. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
én ugyanúgy öltöztettem mint az első válaszoló, nekünk nem olyan vastag az overálunk, úgyhogy el kel még a többi ruha.
2013. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
2. válaszoló, nálunk pl. hideg van ma, -2 fok, de sokkal hidegebbnek érződik, mert a szél is fúj.
2013. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

2. válaszoló: ma reggel -11 fok volt nálunk.


Mi is voltunk kint, 9re mentünk a gyerekorvoshoz, oltásra. Body+ egy vastag rugi és úgy az overál. Több réteg ruhában bele se tudnám tuszkolni az overálba. De az is igaz hogy kocsival mentünk.

2013. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a body alá adtam harisnyát, plusz kezes lábas melegítőt.
2013. jan. 8. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A fiamra overál alá dupla harisnyát adtam, mivel reggel -9 volt nálunk. Termosapka, sál, kesztyű alap.
2013. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is kb. -6 fok volt reggel, a 22 hós fiam, aki ül a babakocsiban így volt felöltözve: body, harisnya, melegítőnadrág fölsővel, vékony mellény és erre a kétrészes overál, csizma, plusz sál, sapka, kesztyű. Egyáltalán nem volt melege, hiszen ő csak ül egy helyben a kocsiban, nem ugrál, nyilván ha gyalog megyünk, akkor ennél vékonyabban öltöztetem, mert ő is mozog. De a kocsiban, ahol éri minden időjárási viszontagság én bizony beöltöztetem, még sosem jártam úgy, hogy le lett volna izzadva. Én is vastagon öltözködök, és azt mondják, hogy a gyerekre, aki a babakocsiban van, mindig plusz egy réteg ruha kell. Na, ez nálunk pont megvan, mert én is húzok harisnyát a vastagabb nadrágom alá, akkor őrá még pont elkel a vékony gatyóra az overál. Én így gondolkozok, amikor öltöztetem.
2013. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk kint, mert jól aludt. Mi max 1-2-szer megyünk ki 1 héten. Mindig jól szellőztetek, aztán ennyi.
2013. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7 hónapos a fiam.

Harisnya, body, vékony pamut rugi, overál, sapka és kesztyű volt rajta, meg betakartam egy polár takaróval. 3 órát aludt így kint.

2013. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!