Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hogyan tartjátok...

Anyukák ti hogyan tartjátok karban az agyatokat? :D

Figyelt kérdés
Már 1éve itthon vagyok az 5hónapos Kisfiammal,és mostanában kezdem azt érezni,hogy nehezebben jutnak eszembe dolgok,elfelejtem őket.Mit csináljak!?Nem akarok még elbutulni hisz még csak 24vagyok. :D
2013. jan. 8. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hozzám járt angoltanár, heti 3 órát, meg szabadidőmben honfoglalózok, nagyon tetszik ez az internetes játék, olyasmi, mint a legyen ön is milliomos, élőben , 2 ellenféllel !
2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
háát jó h ezt írod mert velem ugyanez van és azthittem ezzen csak egyedül vagyok így. 5 hós a fiam csak az a különbség h 23 vagyok:D.
2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tééééényleg... a honfoglaló. de szerettem. csak syülés utan elfelejtettem h létezik:)köszi első.
2013. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem van honfoglalóm,szerettem is de már régen nem játszottam.Az a baj,hogy mikor szabadidőm van pl.most is /alszik Marcell/,akkor valami mást csinálok.Most épp be van kapcsolva a gép,zenét hallgatok és közben takarítok meg néha felnézek ide-oda. :D Ha van szabadidőm,akkor is mással foglalkozom nem magammal.Tanulni már nem akarok,nincs hozzá fejem. :D Mielőtt megszületett Marci azelőtt már 3éve dolgoztam,és ott egyfolytában nekem kellett gondolkodnom mindenen jó volt,de most olyan hülyének érzem magamat.Volt eszemben,hogy tanulni kellene ki még egy szakmát mialatt itthon vagyok,de elvetettem az ötletet.
2013. jan. 8. 12:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy járok közben egyetemre, amit még a gyerek előtt, munka mellett kezdtem el. Illetve inkább csak tanulok, mert órára nem tudok bemenni, örülök, ha a vizsgák ideje alatt fog tudni a férjem vigyázni a lányunkra.
2013. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok,6 hetes a babám, tavaly április óta vagyok itthon.Egyetemre járok,de most halasztottam,úgy érzem teljesen elbutulok,mindent elfelejtek,nem tudok figyelni,mikor beszélnek hozzám,mindig visszakérdezek:(

Olyan vagyok,mint egy zombi,nagyon szeretnék ebből kikerülni.

2013. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a családtagjaim mondogatják, hogy kezdek leépülni. Minimaxos rajzfilmek zenéit dúdolom, meg a kisfiam zenélő játékait énekelem. Én most egy éve vagyok itthon, a kisfiam is egy éves a napokban. Szabadidőmben a gép elé becsusszanok, és olvasgatok, játszok. És kerülöm az okoskodó , unatkozó játszótéri kismamákat...(sorry)
2013. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is egy éve vagyok itthon.

Volt olyan, hogy nem tudtam magam kifejezni.

Én a szakmámban képzem magam, mert új mhelyet szeretnék majd. S ugye szülésről visszamenni nehezebb.

Angolul szoktam olvasgatni, tv-t nézni, így muszáj vagyok gondolkozni, mert még csak tanulom a nyelvet.

Szoktam önfejlesztős könyveket olvasni, most pl az időgazdálkodásos témát nyomom, mert az idővel mindig elcsúszok.

Nálam inkább azzal van a baj, hogy lusta vagyok csinálni a fentieket. S a kisfiam mostmár egyre kevesebb időt is hagy nekem.

2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én agyamat a férjem tartja karban... próbálok toppon lenni az ő munkahelyi dolgaiban, mindig kérdezem, hogy mi hogy megy és az miért úgy van, és így valahogy kapcsolódom a külvilághoz is. De én is érzem magamon már lassan két év után, hogy nagyon szükségem lenne a környezetváltozásra, mert kb. a kisfiam születése óta nem néztem híradót, azelőtt a politikában is képben voltam, most már az alap dolgokkal sem foglalkozom. Annyit teszek még, hogy igyekszem az interneten elolvasni az érdekesebb cikkeket, készülök vissza dolgozni, illetve a gyed alatt (nyilván szívességből és nem hivatalosan) adminisztráltam egy kicsit egy vállalkozónál. De ez tényleg csak ritka alkalom volt, de mégis segített egy kicsit visszazökkenni a munkás életbe :-)
2013. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem tanulni, heti egy délután kell menni, szerencsére anyu kötetlen munkaidőben dolgozik és be tudja vállalni azt a délutánt (ilyenkor előre lefejt tejet eszik a pici....1 etetésen ne tudok otthon lenni). Nagyon jó kimozdulni. Ezen kívül igyekszem mindig átolvasni az aktuális Rubikont és hétvégente egy ismerősömet korrepetálom pár órában pénzügyből és számvitelből (addig apuzik a pici). Lehet megkövezni, de én szeretnék visszamenni a pici 1 éves korában dolgozni, úgy néz ki sikerül is majd napi 6 órában (most 4 hónapos a lányom).
2013. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!