Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kislányom.... kb 7 hetes kora óta nem ébred éjjel. Gyönyörűen aludt este 8tól reggel 8ig...! De egy hete nem tudom mi van. meg meg ébred és kiabál hogy ajaa (anya) látszik hogy álmos mert alig bír felállni (de feláll) ilyenkor kiveszem és a ringató székben kb. 5 mp-en belül vissza alszik. reggel viszont már fél 7kpr ébred és jön hozzánk át a mi szobánkba(ki van véve 2 rács a kiságyából) ilyenkor még vissza viszem és megint alszik még 1 órát...! Nem hiszem hogy reggel éhes lenne mert 8kor is csak a fele adag tejet issza meg... fogai kint vannak (szemfogak is) vagy jönne más??? :O VAGY ez már szeparációs szorongás??? Szóval valaki tud nekem valami tippet adni anyukák. Minden választ szivesen veszek.
2013. jan. 8. 12:39
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Teljesen normális.Te sem alszol gondolom minden éjjel ugyanolyan jól:) Lehet hogy növekedési ugrás ,bármi lehet.Lehet hogy egyszerűen most ilyenje van:) Frontokat is megérzik általában.
2013. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is növekedési ugrást sejtek :/ Mondtam is apának hogy mostanában amugy is olyanokat csinál ami meg zavarhatják az eddig nyugodt alvási ritmust.....! Most kezdett minden szót utánozni, egyre jobban megérteti magát... akkor lehet ez a bibi igaz??
2013. jan. 8. 12:46
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Lehet hogy ez,ha más nincs,meg hát egyre többet tud,tanul.Nehéz ezt feldolgozni:) Elmúlik majd megint,nekem is a fiaim koránkelők voltak,most bezzeg már aludnának délig is:)))
2013. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 8. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
MÁsfél éves kor körül van a szepaszorongás második felvonása, az újraközeledési krízis, amikor ismét anyásabbak a gyerekek:). PÁr hét és elmúlk, csal légy mellette:).
2013. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos fiú anyukája vagyok, és kb 2 hónapja van ez ami nálatok is.

azóta nem telt még el éjjel, hogy ne ébredne. egyre többször kéri magát a mi ágyunkba, ott alszik nyugodtan (csak mi nem)

2013. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálisten a közös ágyba való kérezkedés kimarad eddig... Nem tudna ő se és mi sem nyugodtan aludni... azért írom hogy hálisten...! Igen azt határozottan érezzük hogy bújós lett....! Köszi mindenki...!
2013. jan. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!