Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok milyen színű lett a...

Nálatok milyen színű lett a babaszoba kislányotok számára? Bükk színű lesz a bútor és tippeket szeretnék a színek kiválasztásához. Nekem legjobban a rózsaszín és lila színek tetszenének.

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fehér maradt a fal. 2 éves lakás, mi nem festettünk át a szobát. Így is egy színkavalkád, ami már ott van, színes állatkák a falon, színes csillagok a plafonon. Meg a rengeteg játék a polcokon. Rózsaszín pléd, rózsaszín macikás rácsvédő és takaró. Nekem már sok lett volna, ha a fal is rózsaszín (amúgy is csak a 28. héten derült ki, hogy lány, akkor meg már nem akartam semmiképp festeni).
2013. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is rózsaszín, méghozzá felül világos, alul sötét. Olyan 2/3ad arányú a világos rész, és tapéta csík van a választóvonalon, amin aranyos figurák vannak. Vannak még Micimackós figurák, halacskák és hercegnős matricák is szépen elosztva a falon. Egyszerűen imádja a drága. :)
2013. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anyács ***** válasza:
Világos zöld :)
2013. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a felső rész gyöngyház színű majdnem fehér,az alsó sötétlila,nagyon kellemes árnyalatú.A kettő között rózsaszín színű dekor csík van,a falon lila és rózsaszín keretes képek vannak.

itt az utolsó az alja: [link]

itt a 2. a felső része: [link]

és ez a dekor: [link]

2013. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bézs. De világos a bútor, és kisfiúnk van :)

De ettől függetlenül, szerintem a világoszöld nagyon megy a bükk színhez.

2013. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisebbik lányom szobája halvány mályva színű, a szőnyeg, és a sötétítő pedig a rózsaszín árnyalataiban pompázik. A nagyobbik lányomnál a fal élénkebb (nem pasztell), de halvány sárga, a kiegészítők pirosak, és narancssárgák. Mindkettőnél egyszerű stílusú bükk színű bútorok vannak.
2013. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk halványsárga lett a fal színe. nagyon jó, meleg hatású, főleg amikor tavasszal,nyáron besüt a nap.
2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!