Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy altatjatok el a...

Ti hogy altatjatok el a babatokat ha latjatok hogy almos?

Figyelt kérdés

Az en babam hiaba nagyon almos nem hajlando elaludni csak a kezemben de amint lerakom egybol felkel

Varom a tanacsokat



2013. jan. 8. 14:44
 1/8 gabszem ***** válasza:
100%
attól függ mekkora baba. Enyém 11 hós és csak a kezemben hajlandó elaludni, elringatom, mellkasomra hajtja a fejét és ha elaludt akkor beteszem az ágyba. Sajnos ez van. Remélem lassan leszokik már erről, mert leszakad a hátam (12,5 kg a drágám...)
2013. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

JÓl csinálod:)!

Az, hogy álmos ey pici, nem feltétlenül jelenti, hogy egyedül el tud aludni. Az elalváshoz igen komoly idegrendszeri összeköttetések kellenek, hormonális, idegi összjáték, amihez idő kell, hogy kiépüljön:). És még sokszor nekünk felnőtteknek sem olyan egyszerű elaludni, főleg egy- egy hatósabb nap után.

Addig is a legjobb, amit tehetsz, ha segítesz neki az ellazulásban:).

2013. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is állandóan szenvedek az altatással.Most új módszert próbáltam ki.Nekünk van 2 babakocsink.Az egyiket behoztam a szobába.Abba beleteszem és eltologatom benne.Tudom nem a legjobb módszer de még mindig jobb mint mikor félórán keresztül ringatom.
2013. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nagyon érdekes, mert este csak beteszem a kiságyba és elalszik egyedül, de napközben csak a vállamra hajolva hajlandó elaludni (13 hónapos, 11,7 kg). Szerencsémre ha elég álmos akkor 2-3 perc és alszik is, ilyenkor leteszem az ágyba, kinyitja a szemét, de alszik is tovább. Nem tudom milyen hamar teszed le, de ha nálatok így nem jó akkor vagy tovább kell fognod, hogy mélyen elaludjon, vagy valami más módszert kell kitalálni. Mondjuk valami kellék? Talán egy plüss állat, illetve nálunk pl kisfiam két cumival alszik, egy a szájába egy a kezében:) Illetve nálunk akkor történik az ami a ti esetetekben, ha nem elég álmos. Olyankor nekem is felébred ha beteszem a kiságyba.
2013. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig betettem az ágyába, ott bevette az ujját a szájába, és egy hang nélkül elaludt. Aztán felhagyott ezzel a jó szokásával, azóta cicin alszik el, most 9 hónapos.
2013. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már látom, hogy álmos, akkor betakarom, cumi a szájába és addig simogatom a kis buksiját míg el nem alszik. Ez mindegyik napszakban működik. Ha mégsem, akkor a babahordozóban elringatom. 4 hónapos a fiam
2013. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves, beteszem az ágyába és ott kell ülni mellette amíg el nem alszik. Ez van, hogy 5 perc, van hogy 1 óra.... Amíg szopizott csak cicin tudott elaludni, nehéz eset.


Fiam most 4 hónapos, beteszem a cumit a szájába és magától elalszik napközben. Este evés közben (tápszeres) alszik el, berakom az ágyba és alszik tovább.

2013. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13 hós múlt a fiam és csak ölben alszik el.

Csak is a mi hibánk,mivel korababa volt,sokat volt ölbe ringatva mert sokáig hasfájós volt és nagyon aprócska.

Így természetesen megszokta ezt,ha nem így altatom akkor nagyon sokáig képes volna sírni,ha hagynám...

De nem hagyom és nem parázok már rá annyira,hogy így alszik,majd leszokik róla valahogy,hisz lesz egyszer 20 éves is:-)

Napközben kétszer altatom,ált.5-10 perc.

Este mire megissza a tápszerét el is alszik,így csak le kell tenni.

2013. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!