Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merev pelenkázólap rátehető...

Merev pelenkázólap rátehető biztonságosan egy kiságyra keresztbe?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogyan működnek, (mert eddig puha volt és pelenkázó asztal,) viszont bővül a család, és helyhiány miatt kellene ez a megoldás. Egy 70x140-es kiságyhoz mekkora méretű kellhet?


Erre, vagy hasonlóra gondoltam:

[link]


2013. jan. 8. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor tudod teljes biztonsággal rátenni, ha az alján van 4 pöcök és az nem engedi, hogy elmozduljon. Szóval, mint ha 4 kis lába lenne


Nekem ilyen van, mint amit linkeltél, s annak nincs.


Találtam is

[link]

2013. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj és gratula a kisfiadhoz :-))
2013. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A linkben szereplőnek nagyon cuki a mintája is :)

2013. jan. 8. 20:01
 4/9 Jégtánc ***** válasza:

Persze biztonságosan rátehető.11 hónapja használjuk mi is .


75X55-ös van azt hiszem.

2013. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jégtánc ***** válasza:
Persze merev pelenkázó betét kell ,nem puha
2013. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi raktunk alá egy ugyanakkora bútorlapot, így nem tudott behajlani (70 széles volt a kiságyunk, nem a hagyományos 60-as), és amíg rácsosban aludt (2 éves koráig), teljesen jó volt, addig tudtuk végig használni.
2013. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem pont ilyen,de annak az alján van 4 pöcök és nem tud elmozogni! És elég kemény, így nem hajlik be, viszont a felső része megfelelően puha.Szerintem ezt inkább személyesen vedd meg, mert akkor meg tudod nézni! kb 5000. Ft volt, de úgy kaptam, szóval nem tudom hol vették, de megkérdezhetem, ha gondolod.
2013. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Még mennem kell egy két bababoltba, és akkor jobban megnézem őket. Addig összerakatom a kiságyat is, hogy lemérjem a szélességét a pöckök miatt.

2013. jan. 9. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van. Van a hátán 4 pöcök, amit az ágy egyik élébe akasztasz bele. De csak az egyikbe, így végülis mindegy az ágy szélessége.

Az én gyerkőcöm nem volt kicsi, de soha nem volt gondunk vele.

2013. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!