Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyivel mentetek...

Szülés után mennyivel mentetek rákszűrésre?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvosom,hogy 2 mensest várjak meg és utána rákszűrés,8 hónapja szültem,szoptatok még mensi sehol.szerintetek?
2013. jan. 8. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem fél év múlvára hívott vissza szűrésre. Mindegy, hogy addig megjön e, vagy sem.
2013. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem pont 9 hetes terhesen csináltak, és rá egy évre kell majd mennem, akár megjön addig akár nem.
2013. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 hónap múlva mentem.Szerintem hívd fel és kérdezd meg tőle.6 hetes kontrollon voltál?Ha még nem jött meg szerintem nem baj,vagyis attól még meg tudja csinálni szűrést.:)
2013. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze voltam 6 hetes kontrollon,ott mondta ezt a menstruációs dolgot....
2013. jan. 8. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg :)
2013. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 6 hetesen kontrollon csinálták után pedig a fiam 8 hónapos korában.
2013. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollon megcsinálta, igaz nem telt el egy év, de így nem kell mennem 1 évig
2013. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónapra szülés után.
2013. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!