Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak mit...

8 hónapos babátoknak mit szoktatok vacsorára adni?

Figyelt kérdés
Hány órakor és kb hány grammot?
2013. jan. 9. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor a kisfiam ennyi idős volt, ebédre főzetem neki egy nagy adag főzeléket, ebédre pl. hússal kapta, vacsorára meg ugyanezt ette csak mondjuk reszelt sajttal vagy tojással vagy üresen. Kb 3 dl bögrével evett meg ebédre is és vacsorára is, ami 6 órakor volt. Minden jót és üdv.
2013. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért kérdezem, mert már 3. napja a kislányom sírva ébred éjjel és sokáig sír. És nem tudom, hogy túletetem, vagy a fogai jönnek (már 8 foga van). Eddig csak szopott este, kb 1 hete szoktam neki adni 7-kor tejpépet vagy tejbegrízt, kb 190 grammot.
2013. jan. 9. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismét itt vagyok:-) A kisfiam még emellett fürdés után a tápszert is megitta. Tehát nem a vacsora volt az utolsó étkezése. Még egyszer minden jót Nektek!
2013. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rizspehelyből vagy gabonapehelyből és gyümölcspüréből pépet. A gabona jobb estére, lassabban szívódik fel. Én fürcsi előtt szoktam neki adni 7 óra felé, utána még benyom 120 ml tápit 9 körül.
2013. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!