Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van cumisuveg melegitod? Mire...

Van cumisuveg melegitod? Mire valo? Milyen van neked? Hasznos szamodra? Mikor es mire hasznalod? Egy tapasztalatlan anyuka

Figyelt kérdés
koszonom a valaszokat :)
2013. jan. 9. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy réges-régi Aventet örököltem a sógornőmtől,a célnak megfelelt. Arra használtuk, hogy ha elutaztunk olyan helyre, ahol nem volt melegítési lehetőség, ebben melegítettük a cumisüvegben a tápszernek a vizet. Van, aki pl. éjszaka is ebben tartja langyosan a vizet, nekem egyszerűbb volt pár mp-re bekapcsolni a mikrót.
2013. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy gyönyörű Aventem, amit talán 10x használtam bébiétel melegítésre, tápszeresek nem voltunk, és sokkal gyorsabb a mikró egy éhes, ordító, türelmetlen baba mellett :-)
2013. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:
Avent van, az éjszakára előre elkészített tápszert szoktuk megmelegíteni benne.
2013. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mi Philips-et kaptunk kölcsön. Először én sem értettem mire is jó az. Mi sajna első perctől kezdve tápisak voltunk, a forralt vizet meg éjjel csak megmelegítettük a gázon, és készen volt a kaja. Aztán rájöttünk arra, hogy ha lefekvés előtt a cumisüvegbe tettük a forralt vizet, és bekapcsolva hagytuk a melegítőt, akkor folyamatosan volt langyos víz, nem kellett melegíteni, csak belekanalazni a tápi. Így használtuk még vagy 2-3 hónapig. Kb. 4 hónaposan már nem ettünk éjjel, és nem is kellett többet.
2013. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én a lefejt tejet üvegekbe raktam. sokkal egyszerűbb egy éhes,síró, szopizni nem akaró babával a kezedben eltekerni egy gombot, mint meggyújtani a gáztűzhelyet.... és persze biztonságosabb is!

már nincs tejcsi, de az előre bekészített tápszert és a kész főzelékeket is abban melegítem fel, a mikro szerintem erre alkalmatlan, mert nem egyenletesen melegít és káros is a mikrohullámok miatt

szóval jó néhány hónapig tudod használni.

nekem tommee tippee van, abban elfér a mam-os tanulópohár (fogóval együtt), az aventes műanyag tároló és mindenféle bébiételes üveg.

2013. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, de még használjuk. Egésznap benne van a tea amióta bejött a hideg idő, és sokkal szivesebben megissza a langyos teát mint a hideget. Tápszeres baba az elejétől kezdve és bizony jól jött mikor elaludt és fél órával később kérte az ennivalót miután elkészült.
2013. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kaptam kölcsön, de sose használtuk, eleinte bohóckodtunk vele, de sosem lett pont jó hőmérsékletű a tej, úgyhogy inkább forró vizes tálba áztattam a tejes üveget, és így is hamar felmelegedett.

De azt is csak ritkán kellett, mert szoptattam végig.

2013. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak autós, mert utazás közben nehéz mikrózni. Itthon mikrózok, és rokonoknál is, ha kell.

Egyébként nem tápszeres volt a kölök 7 hós koráig, úgyhogy én csak bébiételt melegítettem.

2013. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!