Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol-t hol tudok beszerezni?

Vigantol-t hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Nálunk egyik patikában sem lehet kapni Tatabányán, máshol se?
2013. jan. 9. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs most, már 1 hete csak 2 naponta adok neki 1 cseppet, mert már alig van az üveg alján. Nekem azt mondták a gyógyszertárba hogy hiánycikk (gondolom neked is). Mi jövő héten megyünk a 15 hós oltásra, majd akkor megkérdezem a doktornőt, hogy ilyenkor mi van... Amúgy is lejárt már a recept, amit felírt.
2013. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne már! nekem is fogyóban van most írták fel, de csak 1 éves korig kell kapnia nem?
2013. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is ma akartam váltani és nincsen. Nyíregyháza!
2013. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1 éves koráig, utána októbertől áprilisig 3 éves koráig. Nekem októberben volt 1 éves a fiam, így áprilisig adom még neki, aztán majd októbertől újra.

Első

2013. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Zala megyében sehol nincs sajnos hiánycikk!:(((
2013. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szolnokon van!

Recept nélkül vettem 600 Forintért.

2013. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Budapesten sem kaptam,február közepére ígérik,de ajánlottak helyette mást.Nekem addig még kitart,így nem figyeltem mi volt a neve az ajánlott helyettesítőnek.Kérdezz rá,mi van helyette.
2013. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miskolcon is hiánycikknek számít most!

Napokban megyek a gyerek orvosához és megkérdem,hogy akkor most mi legyen,mivel majdnem teljesen üres az üveg.

2013. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem a doktornőnk a Vita D 400 NE nevű készítményt ajánlotta, de 2000 ft a patikában. De ha muszáj, akkor muszáj. Tud erről valaki valamit?
2013. jan. 9. 12:47
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

ezt ajánlották helyette

2013. jan. 9. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!