Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kislányom néha kancsal...

6 hetes kislányom néha kancsalul néz, ez jellemző az ilyen picikre?

Figyelt kérdés
Köszi.És hány hónapos korukra 'múlik el'?
2013. jan. 9. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamra is jellemző volt,mikor még pici volt,sokat bandzsított és sokszor olyan kancsalnak nézett ki.

Eleinte rá is paráztam,de mivel orvos is,védőnő is mondta,hogy ez normális,így nem foglalkoztam már vele.

Pontosan nem is tudom mikor maradt el ez nála.

De már 13 hós nagyfiú és nem csinálja,és elég gyakran voltunk vele szemészeten (korababa volt) és idáig nem volt még gond a szemével,hiába bandzsított.

2013. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 éves korig teljesen normális a kancsalság kis mértéke.

Kb. addigra "növik" ki.

Persze, ha a családban előfordul ilyen "betegség", akkor kevés a remény rá, hogy a gyermek kinövi ezt.


Ha szemüvegesek a felmenők, akkor érdemes a gyermeket 1 éves kor környékén szemészetre is elvinni.

A legtöbb védőnő ajánlani is szokta.

2013. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!