Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ALvászavar vagy kinövi?

ALvászavar vagy kinövi?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2.5 hónapos....egész eddig az etetés volt gond estnként, amit mindig sírás követett, most az megszűnni látszik, de kb két ünnep között óta nagyon rosszul alszik, annyit alszik 24 óra alatt amennyit fent kéne lennie....elringatom, tegnap is a hasamon aludt el, nem 20 hanem 40 percet vártam, de mikor leraktam a helyére, egyből kipattantak a szemei, és onnantól műsorozott 1.5 órát...megint a kezembe kötött ki, utána letettem éjfélkor, ugyan aludt, de visszafejlődtünk pár hetes korára amikor 4szer ébredt éjszaka, ebből 2 volt evéssel egybekötve...eddig szerencsésebb éjszakáon egyszer kelt, nyűgösebb időszakában kétszer, de most teljes a visszalépés....pár napig nálunk aludt amikor nem tudtam vele mit kezdeni és nem volt hajlandó kiságyban lenni, de nálunk sem aludt jól, mindig nyögött, dobálta magát, forgolódott, gondolom a pocija miatt, nagyon szélgörcsös. Volt, hogy éjszaka nálunk aluddt és hajnali 3 órás etetés után úgy csinálr mintha nappal lenne, nézelődött nevetgélt, nem lehetett vele bírni, miközben mi majdnem kiestünk a szemünkön. Nemrég is elaludt a kezemben letettem hasra, mert azt szereti olyan volt, mint aki teljese beájult, erre negyed óra múlva megint fölébredt, azóta is küzd mellettem. A szemei vörösek, látom, hogy álmos mégsem alszik, én meg már nagyon kivagyok, ideges és türelmetlen, itthon semmi kézzelfoghatót nem tudok csinálni...de még csak pihenni sem a tejtermelés érdekében..régebben az alvással semmi gond nem volt, most meg rémálom, vlt nap hogy 2-3 órát aludt összesen, éjjel meg csukott szemmel nyögdécselt, vagyis nem aludt mélyen...ha netalán alszik, meg se moccabhatok meg nagyobb levegővételre is felriad....vajon elnövi ezt a dolgot? Komolyan inkább küzdök az evéssel, mint ezzel...az egy dolog hogy egyedül nem tud elaludi, de hogy most már csak az ölemben és a hasamon alszik, és ha lerakom egyből felriad, nem hiszem hogy normális dolog. Közben pedig rettentően sajnálom, mert látom, hogy hulla fáradt de nem tud aludni...mit tegyek?
2013. jan. 9. 12:35
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
Beáll majd idővel,most alakul neki is az egész kis rendszere.Kitartás,türelem.
2013. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak ilyen napok, olyankor hordozókendőben magamra kötöm, hátradőlök és úgy alszunk napközben 1-1 órát. Ha felkötöm magamra nappal, akkor éjjel is többet tud aludni nélkülem, olyan mintha lenne egy bizonyos mennyiségű igénye arra hogy együtt legyünk, és ha az nincs meg, akkor nyűgösebb.
2013. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!