Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én gondolom rosszul és tényleg...

Én gondolom rosszul és tényleg lehetnék "lazább"?

Figyelt kérdés

Van egy 8hónapos kislányunk és a párom kitalálta hogy elmehetnénk a nagyi új otthonába és ott is aludhatnánk 1-2napot!

Én viszont úgy gondolom ez korai!

De több okom is van amiért nem szeretném:messze van és még nem is voltunk ott, az autózást eléggé nem szereti a kislányom, és éjszakánként nagyon sokszor kel van úgy hogy vissza se akar aludni (jön a foga, szep.szor.) és egy idegen helyen nem tudom mi lenne??

jó az autózást tudom nehezen de kibírnánk de az alvást???

vagy én vagyok túl merev a témában?? (első baba :)


2013. jan. 9. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg kicsit merev vagy, nem kell ennyire aggódni! Mondom én, aki szintén mindent túlidegeskedek. De a szüleim vidéken élnek (220km) és már mi is voltunk háromszor a kisfiammal néhány napra náluk, ja és 3 hónapos a csemetém. Nyilván kicsit nyűgösebben aludt, de ez van, remélem majd megszokja.
2013. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy kicsit merev. Persze a kicsinek is új lesz a hely, de sokkal rugalmasabb, mint te azt gondolnád.
2013. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 2 hónapos korától mentünk rendszeresen 2-3 napra (hétvégére, ünnepekre) a 100 km-re lakó nagyszülőkhöz.
2013. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rendszeresen utazunk a szülőkhöz (180km), a fiam 2 hónapos korától. Szerintem ő már akkor is jobban bírta, mint mi. :) Én is aggódtam, de szépen hozzászokott. Jobb minél előbb elkezdeni!
2013. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi decemberben aludtunk a nagyszülőknél. A kisfiam 9 hónapos. Én is féltem tőle, de jobban aludt mint itthon. Pedig utazóágyban aludt, amit nem szokott meg.
2013. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is kb. ennyi idős volt mikor először nyaralni voltunk. Az autózást ő is nehezebben bírta, többször meg kellett állnunk, így sokkal tovább tartott az út. Ő is ilyen többször ébredős nehezen alvós, de egész jól viselte a változásokat, és ott nagyon jól érezte magát, tehát összességében megérte.
2013. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez jellemző az én gyerkőcömre is. Szülők külföldön élnek, idősek, nem várhattuk el, hogy mindig ők jöjjenek. Autóval többször megállunk, levegőzünk, eszünk. Alvást pedig úgy intézzük, hogy mellettem alszik ilyenkor, így ha meg is ébred, ott vagyok mellette. Itthon jobban alszik, mint számára idegen helyen, de nappal az új környezetért, a nagyszülőkért teljesen odavan. Hazaérünk és visszaáll minden a megszokott kerékvágásba. Lazulj egy kicsit, fogjátok fel egy jó kis kikapcsolódásnak, a gyereknek biztos izgalmas lesz felfedezni egy új lakást. Eleinte én is merev voltam ebben, most már az autózást kivéve várom az ilyen utakat, mert élvezi a gyerkőc.
2013. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

??? 8 hetesen is .Sőt ha az elejétől hozzászoktattad volna ,most nem lenne kérdés.

Még most változtass ezen!

Nekem is első baba,de 6 hetes korától viszem mindenhova. Fel sem merül bennem hogy ne tudna alkalmazkodni. Nyitott kedves gyerek.

2013. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is korán vittük!

Először 3 hónaposan aludtunk a tesóméknál, 150 km-re tőlünk! Semmi baja nem volt!

Azóta már többször aludtunk máshol, nem volt gond! Most egy éves, és már kétszer a mamiknál is aludt, még jobban is mint itthon!:)

2013. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen te vagy túl merev. Vesztek neki oda is ágyat és ott sem fog kevésbé aludni mint otthon. Egy 8 hónapos gyerekkel már simá mennék.
2013. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!