Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik a Beba-n kívül más...

Létezik a Beba-n kívül más HA-s ÉS AR-es tápszer?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

mi ezt eszük 6 hónapja a többi szorulást okozott neki....

2013. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milumil Optima HA, Humana Baby Fit plus banana AR, mindkettó 0+ hótól!
2013. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok még annyi,hogy a HA-t nem fogadta el a babám...keserű...de a humana-t igen,nincs szorulása tőle,nem hasfájós...bár én csak kiegészítésként adom neki a tejci mellé.
2013. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy lenne más.
2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de én úgy tudom, hogy a Milumil HA Optima nem AR-es, A Milupa Opitima AR pedig nem HA-as.. :S
2013. jan. 9. 13:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves Első, jelenleg mi is ezt isszuk, de az én babámat meg meghajtja.:( Arra gondoltam, hogy talán azért, mert ez nem HA-s, de félek, hogy a kérdésben szereplőtől meg szorulása lenne... egyszerűen nem tudom már, mi lenne Neki jó! Az egyiktől szorul, a másiktól megy a hasa, és mindkét esetben fáj Neki!:( Csak 15-ére kaptunk (fizetős!) gaszroenterelógushoz időpontot, de addig sem tudom, mit adjak már. A gyerekorvos, és védőnő is csak széttárja a kezét, "türelemre" int, és a gasztróstól várja a megváltást.. Köszi, és addig szenvedjünk mind a ketten??
2013. jan. 9. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Lactogen AR- t itta, nekünk bejött!
2013. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, azt sem HA-s, és félek, hogy a tejre nem reagál jól. Lehet, hogy kipróbálom a Bebát, és majd a gasztrós mond vmit, addig csak kibekkeljük valahogy. Csak már nagyon sajnálom szegénykémet.:(
2013. jan. 9. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
mi is nagyon megszenvedünk ő volt,hogy sugárba hány véreskaki,mert megsértette neki a popoját....ő már eszik mást is 8 hónapos napi 1 kaki és már nem szenved vele szerencsére.
2013. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Nem értem miért nem a kérdésre válaszolnak. Egyik sem HA és AR-es egyben, amit ajánlottak.

Szerintem bátran próbáld ki a Bebát, egyáltalán nem biztos, hogy szorulást fog neki okozni. Csak akkor tudhatod, ha kipróbálod. Az én lányomnak pl. a Milumil AR Optima okoz szorulást.

2013. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!