Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázas beteg volt a babátok,...

Ha lázas beteg volt a babátok, mennyi idő múlva viszitek ki sétálni újra?

Figyelt kérdés
Tegnap magas láza volt a kisfiamnak, most 22 hónapos. Az éjjel még lázas volt, de ma már semmi sincs neki és szerencsére a kedve is visszatért, játszik, ahogy szokott. Kapja a gyógyszert, amit írt az orvos, szóval folyik a kezelése. Viszont a doki azt mondta, hogy ne vigyem ki sétálni, nyilván én sem arra gondoltam, hogy délután rohanok vele a parkba, ma még mindenféleképpen bent akarom tartani, de ha már nem lesz láza, akkor holnap elmehetek vele pl. a boltba? Kb. 20 perc oda vissza az út, és babakocsival mennénk, mert nyilván még nem akarom fárasztani egy hosszabb sétával, de szerintem a levegőzés meg nem fog ártani neki. De lehet, hogy én gondolom rosszul, várom a véleményeteket!
2013. jan. 9. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ma nem lesz már láza nyugodtan mehettek.

Én is várok egy teljes lázmentes napot, és csak utána megyünk ki.

20 hónapos kisfiú anyukája

2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feltételezem arra gondolt az orvos, hogy nagyon közösségbe ne menjek vele, nehogy ő fertőzzön, vagy a legyengült immunrendszere miatt nehogy újrafertőződjön valami más betegséggel, de csak levegőzni vinném ki én is, persze nyilván ezt a betegséget is elkapta valahogy, pedig annyira közösségbe nem szokott még járni... elég bizonytalan vagyok, azért köszönöm a válaszod!
2013. jan. 9. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Na pont a bolt nem a legszerencsésebb szerintem, oda csak akkor mennék, ha senki más nem tud bevásárolni. Inkább csak egy sima sétára vinném.

Mert a boltban belebámulnak a "cuki gyerek" arcába, még mielőtt rászólhatnánk az illetőre.

Legalábbis nálunk sokszor ez van, mint ha valami portéka lenne a gyerek, akit meg lehet tapogatni. :o(

(Persze mindig szólok, de akkor már késő lehet.)

A fiad is könnyebben elkap valamit, meg ő is fertőzhet.

2013. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bevinni a boltba, kint hagyom az ajtó előtt, ahol rálátok, és csak egy gyors bevásárlásra gondoltam, de igazából azt is meg tudom oldani másképp, lehet, hogy tényleg nem szerencsés megállni vele sehol sem.
2013. jan. 9. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha kint tudod hagyni, az tökéletes.

Csak én mint budapesti erre az opcióra nem is gondoltam. :o)

2013. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kis faluban lakunk, így ez nem gond, direkt ezért járok ebbe a boltba vásárolni, mert még az ajtót is nyitva hagyhatom, amíg megveszem a kenyeret meg a tejet...
2013. jan. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!