Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 9 hónaposan is ölben...

Akinek 9 hónaposan is ölben aludt el a babája mikor tudta leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a kisfiam és még mindig így alszik.Azt már elértem kb. 1 hónapja,hogy nem kell ringatni,sétálni vele.Az ölemben van és elalszik magától.
2013. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, a kérdésedre nem tudok válaszolni.

Én megpróbálnám egyszerűen betenni az ágyába!!!!! A lényeg, hogy kellően fáradt legyen (min. 3 óra ébren lét)!!!!

2013. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves koráig cicin aludt el,aztán egyik napról a másikra magától leszokott erről.
2013. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak!

Ez nem minden babánál válik be :( Én a 7 hónaposomat próbáltam így ágyba tenni, és 6-7 óra ébrenlét után is csak sírt.


Kérdezőnek:

Én úgy szoktattam le a lányomat, hogy először a hasamon fekve altattam, majd 2-3 hét múlva magam mellé tettem és simogattam, meséltem neki, hozzábújtam. :) De Ő velünk alszik, így nem kellett átpakolni az ágyába :)

2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam ágyba tenni, a lelkét is kiordítaná, ha hagynám, de nem aludna el.

Ha simogatom, úgy sem jó. Hasra fordul, úgy viszont nem teszi le a fejét, csak nézeget akármilyen álmos is.

2013. jan. 9. 15:15
 6/13 anonim ***** válasza:

2-ra reagálnék: tényleg nem minden babánál válik be.Én hiába fárasztom ki a fiamat akármennyire is,inkább ordít (akár órákat is),de nem hajlandó magától elaludni.Soha nem is működött ez. Vannak ilyen gyerekek,nem is kevés.

1. voltam.

2013. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Hát kész öröm ilyet olvasni, hogy nem csak az én lányom ordít ha beteszem a kiságyba!!! :D

Azt hittem csak én rontottam el valamit de nagyon, de ezek szerint Ő ilyen :))

2013. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. Már 1 éves, de még mindig csak a kezemben alszik el. Ha leteszem, az az első dolga, hogy feláll. Aztán jön a sírás, ha az ágyában hagyom. Én sem tudom, hogyan lehetne erről leszoktatni. Pedig jó lenne.
2013. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 hónaposom detto..

Nem tudom mikor szokik le, engem is érdekelne..:)

2013. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát nagyon ritka akinek elalszik magától a babája (de jó lenne ha így lenne nálunk is)

2,5 éves fiam és még mindig velem alszik csak el ez van pedig mindent megpróbáltam...8 hónapos fiam pedig csak ringatva alszik el pedig kiságyba próbáltam,de nem ment nagyon hasfájós volt :(

2013. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!