Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kivinnétek ma a 8 hetes...

Ti kivinnétek ma a 8 hetes babátokat -2 fokban levegőzni? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, 1 órára! Jól öltöztesd fel, takard be meleg takaróval!

Jó levegőzést!

2013. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Nekem azt mondta a doktornénink, hogy minuszba ne nagyon, én szerintem max 10 percre vinném ki, mert most száraz hideg van, annyit idő alatt biztos nem fázik meg. A lényeg, hogy sokáig hideg levegőt ne lélegezzen be, nehogy a kis torka vagy a tüdeje megfázzon. Vagy öltöztesd fel, és jól szellőztesd át a lakást.
2013. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szintén 8 hetes a babám

szépen bebugyolálom és mint akit fejbe vertek akár 3 órát is képes alukálni a babakocsiban. könnyebb is a friss levegőn aludni, na meg ha rázzák a popót :)

2013. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy jó kint levegőzni, de egy pici babának azért a mínusz 2 fok azért hideg (a mi klímánkba, mert pl Finnországba a mínusz 15-be is simán kiviszek, de ott hónapokig van olyan hideg).

Viszont egy majdnem 2 hónapos babát már kis időre, jól felöltöztetve ki lehet vinni. Én úgy tudom, hogy a -5 fok a határ nálunk.

Amit nekem tanácsoltak még a hidegben, hogy jó ha cumizik a gyerek, mert akkor biztosan csak az orrán vesz levegőt és akkor már átszűri a hideget is, mire leér a tüdőig...

2013. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hordozókendőben vinném, ha "rólam" veszi a levegőt, akkor az nem olyan hideg.

Igaz már 3 hónapos volt akkor a gyerekem, amikor ilyen hideg lett, de nagy különbség talán nincs.

Felöltöztettem, betettem a hordozókendőben előre, felvettem magunkra apa polár pulcsiját, becipzáraztam, majd arra még az én téli kabátomat, amit félig be tudtam cipzárazni. Utaztunk mínuszokban is.

2013. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hetessel kint voltam egy órát ma is, tegnap is. Ha 8 hetes lenne, akkor is kivittem volna. Jól felöltöztetve nem lesz semmi baja, sőt, kell neki a friss levegő. Ez a -5 fokos határ is akkora hülyeség, akkor az északi országokban született gyerekeket nem viszik ki? Dehogynem... és nem lesznek ott se betegesek.. Arra kell figyelni hogy ne fázzon, ha nyűgös, vergődik, akkor biztos nem maradnék kint vele 1 órát, de ha szépen alszik, akkor simán.
2013. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy kivinném de egy órára azért nem.
2013. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 hós a kisfiam a héten. -3-ban 2 órát voltunk kint, és semmi baja :D (és minden nap megyünk sétálni, az oltások napját kivéve)


Vicc,hogy néhányan mennyire beronyóznak mert mínuszok vannak :D

2013. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!