Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik?

Normális, hogy ennyit alszik?

Figyelt kérdés

A ksilányom 5 és fél hónapos, tegnap kapott oltást (meningitec és Rota), és ma gyakorlatilag egész nap aludt.


Igaz este későn tudtam elaltatni (fél 10) és reggel korán kelt (fél 6), és éjjel még egyszer eszik is.


De reggel fél 6-tól fél 9-ig ébren volt, aztán bealudt a babakocsiban, kint hagytam az előtérben (ott nagyjából 7-8 fok van), aludt 11-ig.

Aztán felkelt, evett, fél egykor elmentünk a tesójáért, hazafelé megint bealudt a babakocsiban (egy óra körül) és azóta is alszik.


Ez teljesen rendben van így? (tudom örüljek, hogy alszik:D) Alapból nem egy nagy alvós csaj, létezik, hogy az oltás ütötte ki ennyire?


2013. jan. 9. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, létezik. Megviseli a szervezetét. Nem hiszem, hogy baj lenne ez.
2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!