Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babátokon volt...

Pár hetes babátokon volt ilyen? Folytk. Lent.

Figyelt kérdés
4hetes a babám ,ma vettem észre,hogy hátúl deréktájt(farok)-nál nagyon lila a bőr alatt,nálatok volt hasonló!Pólyába tartom még,hordozótól nem lehet.köszönöm.
2013. jan. 9. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámon nem volt lila folt. De a lila nekem arra utal, hogy ütődés, zúzódás lehet. Nem lehet, hogy beütötte valamikor? Pl fürdetés közben. Mióta van ez neki?
2013. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lányomnak is volt-van. Nekünk azt mondta a doki, hogy semmi jelentôsége nincs, idôvel elmúlik, bár azt is hozzátette, hogy a "kevert" vérû babáknál sokszor megmarad. Lányom latin (európai-fekete-indián apai felmenôk) - magyar vér. Most 3 éves és még mindig megvan neki, bár sokat halványult születése óta.
2013. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, de 2 éves kora körül elmúlt. Nem volt vele teendő, nem is fájt neki.
2013. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,most 8 hónapos,a gyerekorvos születése után azt mondta,h 1-2 éven belül felszívódik,nincs jelentősége.
2013. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!