Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalat szélcsővel kapcsol...

Tapasztalat szélcsővel kapcsolatban? Akinek bejött az hányszor használta egy nap?

Figyelt kérdés

kisfiam 7 hetes és nagyon görcsöl a gázok miatt, a szélcső eléggé sokat segített.Eddig kb 2xhasználtam.

Hányszor használhatom egy nap?Ugye nem lehet vele ártani?

Egy ismerős anyuka azt mondta nekik csak ez segített és ő elég sokszor használta egy nap.Most 2 éves a gyereke és semmi baja a végbelének.


2013. jan. 10. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőcömnél használtam, kislányom jobban hasfájós volt, neki még volt, hogy 5-6 hónapos korába is használtam amikor láttam, hogy puffadt a hasa.Kisfiam nem annyira volt hasfájós, mert őt hason altattam, így sokszor ő oldotta meg.Neki kb. 3 hónapos koráig használtam.Nem tudom napi hányszor használtam , inkább csak akkor amikor nagyon fájt neki.Csak végső esetben vettem elő, először megpróbáltam masszírozni a hasát, hason fektetni.Szerintem nem okoz neki semmi kárt hisz gumiból van, persze először kell más megoldást is megpróbálni.
2013. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál.

Az az igazság, hogy első fiam is eléggé hasfájós volt,neki megoldotta a helyzetet mikor elkezdtem hason altatni.

Viszont kisfiam már pár hete hason alszik és sokszor még így is kínlódik.A masszírozás néha bejön,de csak ritkán,viszont ez látványosan megnyugtatta.

Csak egy ismerős azt mondta, hogy gyengítheti a záróizmot ezért nem jó sokat használni...ezen azért én is elgondolkoztam, hiszen csak egy pici gumi cső, nem feszíti szét a kis fenekét, csak "szelepet" képez, hogy kijöjjön a gáz.Kisfiam ha elkezd sírni annyira görcsös,mindene befeszül, szerintem ezért nem tud pukizni, nem tudja magát elengedni.

2013. jan. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!