Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy 11 hós babám...

Gabszem kérdése:

Mért van az hogy 11 hós babám álmos de nem engedi elaltatni magát, elkezd kűzdeni hogy tegyem le?

Figyelt kérdés
Az ágyban nem akar aludni, úgy kell őt eldajkálni, de mostanában éjszakánként se nagyon alszik.
2013. jan. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kb ennyi idosen nagyon sok baba kuzd vele, nalunk ez egy jo alkalom volt, hogy megtanuljon agyban aludni, hiaba akartam ringatni, nem akarta engedni, kifeszitette magat, igy beletettem a kisagyba, mellefekudtem. Ha sirt kivettem megvigasztaltam, de ujra vissza, mindig mondtam hogy alvas lesz. Eleinte ez orakig is eltartott, de aztan szepen rajott, hogy kisagyban is lehet aludni. Volt egy idoszaka, amikor a nagyagyban aludt, azt is meg lehet probalni, de lehet tulsagossan hozzaszokik, nehez lesz leszoktatni rola
2013. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nem tudok mellé befeküdni a rácsoságyba :)
2013. jan. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!