Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szoktatok játszani 10...

Miket szoktatok játszani 10 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
bújócska most a kedvence,de mindig azt keresi,hogy hol tud felkapaszkodni és feláll,a játékokkal nem nagyon játszik.
2013. jan. 11. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én labdázni szoktam vele, felépítek kockákból tornyot, azt lerombolja, mesét olvasunk (kemény könyv) és azt nézegetjük, lapozgatja. Mondókázni szoktam, van hintalovunk, azon pacikázik, a szoba 1ik sarkába teszek 1 játékot, mondom neki, h hol a "maci"? odamegy én erre megfogom a lábát kiadok 1 shhhh hangot és meghúzom őt! Azt nagyon élvezi! Vannak ilyen karikái, azokat szoktuk gurítani és ő is gurítja, azt is nagyon szereti. Egyébként nagyon szépen eljátszik magában! Teszek veszek a házban, ő jön utánam, mindent megnéz, kinyit... A szobájában tudja csak a fiókokat, szekrényt kinyitni, mert a többi helyen nem kilógó fogantyú van, így a szobájában szokott kukucskálni...
2013. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 ***** válasza:
A labdázás nálunk is menő, meg mint a kutyusoknak, eldobok neki valami rongyot, mondjuk apa zokniját, és ő meg érte megy:) a kukucsozás is még mindig bejön neki, meg tanítom tapsolni is. De ha egyedül játszik akkor kiválóan elvan a cipőkkel meg a vizespalackokkal. Csak vigyázni kell hogy le legyen zárva:)
2013. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!