Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az en 6,5 hosom eszik...

Kendrane kérdése:

Csak az en 6,5 hosom eszik ilyen keveset?

Figyelt kérdés

Reggel cici

Tizorai cici

Ebedre eszünk gyümit v fözit.

Uzsi cici

Este tejpep

Meg alvas elött cici.

A "baj" h alkalmankent max.130-at hajlando,de föziböl es tejpepböl csak 100-at.Mas babak 200 körül v fölötte esznek.

Mar többen mondtak h ritkabban kellene egyen,de ha enni ker es nem adok sir.Teazni v mast inni nem akar.


2013. jan. 11. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekem 7,5 hónapos koráig csak anyatejet volt hajlandó elfogadni, és napi 8-10x biztosan cicizett.

Ma egészséges 3 éves remek étvággyal.


Ha követed a babád igényeit, és persze figyeled, hogy jól fejlődik-e, akkor nagyon nem lőhetsz mellé.

2013. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiki01 ***** válasza:
Az enyém ennyi idős korában csak 50 körül evett, most 10 hós és egy evésre olyan 130 az adagja, kivéve tízórai és uzsi, akkor még mindig csak fél üveggel eszik. Úgyhogy ne aggódj, ahogy előttem is írták, ha jókedvű, jól fejlődik, tök mindegy mennyit eszik, ugyanúgy mint a szopinál is.
2013. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hós és egy alkalomra max. 80-at eszik. Én is ámulattal olvasom a 3 hónaposan 200 ml-eket evő babákat, akik ráadásul 2 óránként is megéheznek. Csak irigykedem, jó volna, ha ezen nem kellene aggódnom, de bizony az enyém napi 5x eszik 80-100 körül.
2013. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat..akkor megnyugodtam..es igy tobabb..:-)
2013. jan. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!