Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék a 6hetes fiamnak...

Katalin0322 kérdése:

Hogyan tudnék a 6hetes fiamnak segiteni hogy végre nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
6Hetes a pici fiam,ami nagyon fura hogy csak ha a hátän alszik akkor jön rá hogy rug vág nyöszörög sir stb.és ez mind csukott szemmel,a doktor nönkhöz már többször elvittem ezzel a problemaval de a hasára fogta,fel irt ra gyogyszert,az eredménz..a hasfájás elmult de az alvás problémáink megmaradtak,tegnap vissza vittem megvizsgalta és azt mondta elkezdett fogzani meg még a fule is fáj, erre megint kaptunk gyogyszert de szinten ugyan ugy alszik.mit gondoltok mi lehet a baj,én nekem már patika van ithon es még most sem tudom mi baja a pici fiamnak,kérlek titeket segitsetek én mär ki fogytam az ötletekböl

#Alvás-probléma
2013. jan. 12. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki pocira fektetve, vagy, hogy hogyan alszik melletted.

A lánykám 4 hónapos, pocira csak akkor tudom fektetni, ha már elaludt, viszont úgy sokkal jobban alszik. Ő is hajlamos felébreszteni magát, mert kalimpál a kis kezével.

2013. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9J_2exbK8Zo


próbáld meg ezt, hátha beválik.

2013. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez jó, becsomagolt baba :) Gyerekként a macskámmal csináltam ezt :)

Biztos a magzati időkre emlékeztetni, mikor a pociban szűk volt a hely, az nyugtatja meg. :)

Én is ki fogom próbálni.

2013. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
adjon rá bőrnapszemüveget
2013. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves Civa,köszönöm válaszod,megprobálom,kedves 4. Nem értem börszemüveg?mi az?
2013. jan. 13. 01:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszolom köszönöm ezt a videot
2013. jan. 13. 01:26
 7/10 anonim ***** válasza:

2,


Kipróbáltam én is a módszert, bevált, másfél óra nyekegés után 2 perc alatt elaludt a pici. Köszi! :)

2013. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 shona ***** válasza:
szerintem kolikas mint az enyem volt szerintem ne vessd el azt a lehetoseget,hogy a hasatol van,en is korbe bungyolaltam mar valamikor annyira sirt es nyugtalan volt,hogy volt egy egyedi modszerem feltettem a pelenkazora,hasra a labait behuzta maga ala es bekapcsoltam a hajszaritot vagy a porszit 3hajszaritom es egy porszivom ment ra, de lanyom lenyugodott es orakra megnyugodott es szepen aludt....
2013. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értelek kedves utolso válasz adom,minek a hajszárito?
2013. jan. 15. 03:22
 10/10 shona ***** válasza:
mert olyan hangot araszt amire a nyugtalan,hasfajos,siros babak lenyugszanak...tehat nehogy ramenjen a"szel"es nem kozvetlen melle kell tenni en mar azt is elkovettem,hogy felvettem a telcsimre a hajszarito hangjat mert mar feltem,hogy fel robban...egyebkent javult mar a helyzet?anyatejes baba?
2013. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!