Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet mar gombat 2 eves kislanyom?

Ehet mar gombat 2 eves kislanyom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

?


Én már 10 hónaposan is adtam az enyémnek.

2013. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Enyém 1 évesen már ette töltelékben !
2013. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En ugy tudtam, hogy a gomba allergizal azert nem mertem eddig adni.
2013. jan. 12. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten allergizál, hanem a cellulóz tartalma miatt az egyik legnehezebben emészthető étel. Ezért illik gyerekeknél ővatosan bánni vele. Olvastam már olyat is, hogy akár 5-6 éves korig várni kell vele. Más források szreint 2-3 éves kor köról már adható.
2013. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó válaszolónak igaza van! Az én védőnöm azt mondta, hogy majd másfél éves kor után már adhatok neki. Szóval a Te kislányod már ehet.
2013. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
minden szakirodalom mast mond, nehezen emesztheto, es a foldbol nagyon felszivja a nehezfemeket, es mivel nem tudni milyen foldben nott, ezert terhes noknek sem ajalnjak. en meg nem adnek neki.
2013. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

[link]


5325. kérdés

2013. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek mindig fáj tőle a hasa. Mi most 1 kicsit hanyagoljuk még a gombát .(2 éves múlt)
2013. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 shona ***** válasza:
hat?miert ne,ha valami baj lesz utana monduk faj a pocija ugy se adsz neki egy jo ideig.de ha szereti ezt a simma shampiont zart kalaposat lehet neki ugy gondolom.sajnos az enyem ra sem nez 4eves azt mondja fuj az etelre! en ott rontottam el,hogy ugy emlekszem kisebb korabban nem adtam neki es sok minden mast is igy szurtam elugy hogy jo probalkozast...
2013. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!