Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja a kis...

Ugye nem lesz baja a kis szemének?

Figyelt kérdés
Ma séta közben egy pillanatra bele világitott 3hónapos lányomnak a szemébe a nap.aggódok mert még nekem sem kellemes ha belenézek hát még egy csecsemőnek akinek a látása fejlődésben van.
2013. jan. 12. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, semmi de semmi baja nem lesz!!! Gondolj csak bele, hogy pl Afrikaban hany kisbabanak vilagit a nap a szemebe es semmi bajuk nem lesz tole. Es meg a pici babaknak is reflexszeeruen becsukodik a szeme az eros fenyhatasra, igy vedekeznek. Ki van ez talalva... :)
2013. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz. Már bőven működnek az ösztönös reflexek abba a korban is. Pl hogy bántó fényre, (nap) becsukja a szemét, elfordul kicsit. De am annyitól h belepislant semmi baja nem lesz.
2013. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

omg.. nyáron mit fogsz csinálni? nem sétáltatod?


amúgy nem, nem lesz semmi baja.

2013. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor elgondolkodom, hogy miért nincs a gyerekvállalás valami minimum értelmi szinthez kötve.....
2013. jan. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Majd talán egyszer te is rájössz kedves utolsó miért is kérdeztem.a gyerekorvos figyelmeutetett hogy az ilyesmivel vigyázni kell még ilyen pici.örülj hogy te olyan okos vagy hogy mást csak minősitesz.az ilyeneket mint te ki kellene vágni erről az oldalról."minta anyuka"
2013. jan. 13. 07:15
 6/10 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos a folyamatos sugarzasra gondolt, nem arra, hogy ahogy te írtad egy pillanatra bele világít a szemébe a nap.... "Minta anyuka"
2013. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 shona ***** válasza:
a,nyugi semmi sem lesz,biztos egybol becsukta amugy is,ha nagyon sut a nap tegyel a kocsijara egy pelust vagy egy nem tul sotet vekony pledet en ugy csinaltam mindig sokan megszoltak,hogy jajj meg a naptol szeltol is felted,de nincs igazuk mert lanyom a napot ugy utalta,hogy ha csukva volt a szeme is keptelen volt elaludni hiaba volt a kocsiban...
2013. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Akkor biztos én is szar anya vagyok, de jót röhögtem a kérdésen.


Tényleg elolvasva a kérdést, vagy extra paramamival állunk szemben, vagy az illető értelmi szintje valóban vetekszik egy baromfiéval.

2013. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerekes anyaként én is röhögtem, és megdöbbentem, mert azért mindennek van határa bakker.


Ja, a gyerekorvos tuti nem azt mondta, hogy nem süthet a szemébe a nap, hanem azt, hogy nyáron ne tedd ki a tűző napra, mert az tényleg nem tesz jót neki, de nem a szeme miatt.

2013. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is nevettem, mert vicces a kérdés:-)

Nem, nem lesz tőle baja. Sőt, attól sem lesz baja ha megfújja majd a tavaszi szél.

2013. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!