Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan van ez a méretezés?

Hogyan van ez a méretezés?

Figyelt kérdés

Ezt a kis overált venném meg a gyermekemnek, de nem értem. Hogyan van, hogy 0-6 hó-ig? Hogyan lehet jó 6 hónapos babára az, ami jó volt egy 1 hónapos babára is? Még kezdő vagyok, és nem értem ezeket a méretezéseket.

[link]

Amúgy szerintetek milyen ez a bundazsák? És Ti mennyit adnátok érte?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2013. jan. 13. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyél egy centit,és mérd meg. Ahány centi a tetejétől az aljáig,annyi centiméteres gyermekre tudod ráadni.Mondjuk az overállal érdemes vigyázni,inkább szemre kicsit nagyobbat venni,mert egy pillanat alatt kinövik a babák,és nem olcsó mulatság.Nekünk kettő van a szekrényben,sose volt a lányomon.
2013. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bundazsák aranyos,de nem télre való.Inkább steppeltet keress,amit nem fúj át a szél.
2013. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez, az én lányomnak is volt hasonló, szintén Cherokee, jó meleg volt.

Egyébként a méretezése 56-62, szerintem nem praktikus a hónap szerint besorolást nézni, nekem az sosem volt mérvadó, az én lányom már 62-es ruhában jött haza a kórházból, 6 hónaposan már 74-80-as ruhákat hordott.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy van olyan baba, akinek 5-6 hónaposan még jó lehet a 62-es (eszerint a táblázat szerint is, a +- elérésekkel persze )

[link]

Szóval ezt te tudod, hogy mekkora a babád, de inkább a cm adatokat nézd, ne pedig a hónapot!

2013. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként én is azt mondom, hogy bundazsákból, overálból inkább egy számmal nagyobbat kell venni, úgyis alá öltözeteti az ember. Úgyhogy ez a méret újszülött és 1-2 hónapos méret szerintem, legalábbis addig igazán kényelmes

3. voltam

2013. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újszülött korától 72-es! overált hord a fiam, mert ezt kaptuk, nem akartam rá költeni. Jól tettem, mert sokkal könnyebb beleöltöztetni mintha pont rávaló lenne a méret, neki meg olyan mindegy még, hogy mekkorában van. Még nem csinál semmit a kocsiban, csak fekszik és alszik. Persze az enyém októberi baba, úgy számoltam hogy ezzel az overállal kihúzzuk az egész telet, ha pl. februárban születik, akkor felesleges ennyivel nagyobbat venned.
2013. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!