Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlotok valami finom teát,...

Ajánlotok valami finom teát, ami nem instant és cukor nélkül is finom? Vagy tegyek bele kis xilitet? Vagy hogy szerettessem meg a vizet 5 hónaposaimamal? Muszáj lenne inniuk, kapnak tápszert is.

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápszer mellett sem kell inniuk a babáknak, az is fedezi a folyadékigényt. A fiam semmit nem hajlandó inni. Ha nem szomjasak nem fognak inni, hiába erőlteted.
2013. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Mecsek teát adtam a babámnak(másfél hónapos) és bizony raktam bele pici cukrot és pár csepp citromlevet,úgy megitta.Ízesítés nélkül nem itta meg és a vizet sem akarta.A védőnő is azt mondta,hogy ha nem akarja üresen a teát,rakjak bele pici cukrot.
2013. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos babával szerintem nem gond, ha még nem tudtad megszerettetni a vizet. Elég, ha csak 1-2 kortyot isznak, aztán majd szépen hozzászoknak. Az én kisfiam is 7-8 hónapos korára szerette meg a vizet, de cukrozott teákat nem nagyon kapott és kap azóta sem.
2013. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ronnefeld teának a "Red berries" teája, kizárólag gyümölcs ízesítés nélkül is nagyon finom

de a teával nem fogja a vizet megszeretni

2013. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 shona ***** válasza:
hu.en egy darabig Babamosolyt adtam neki,mert hasfajos volt de az se valami jo izu.na most en nem tudom,hogy otthon lehet-e olyasmiket kapni ,hogy:(azt hiszem)BOBOVITA teak henger alaku dobozban vannak muanyag tetovel,tobbnyire ajanlott 4-5honaptol,ez valtozo,ja es maci van a dobozon,nagyon sok fele izesitessel van, malna,barack,kamilla,narra sajna nem emlekszem hogy van-e cukor nelkuli,de biztos egyebkent mivel instant teak Te adagolod a viz mennyisegkez ha akarod csak egy fel kanallal is tehetsz bele csak az ize kedveert es kesobbiekben folyamatosan csokkented akkor a vegen eljuthatsz a vizig...9hetes kismama,4eves lannyal,akitol az egesz csalad mindig ikreket vart!neked meg gratula hozzajuk!lanyok v fiuk?
2013. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fruktózzal édesítek neki mindent, de azt is csak nagyon picit. A Xilitet 1 éves korig nem javasolják, direkt rákérdeztem szakembernél!

Én Hipp instant teát adok most a lányomnak (alma-citromfű), imádja. Abban ugyan van cukor, de az előírás szerinti elkészítésnél sem igazán édes, és én is hígabban csinálom...

2013. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah, és egyébként vizet étkezések alkalmával ugyanúgy megissza a lányom, szóval attól, hogy kap mást is, a vizet is szereti...

6. voltam

2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen inniuk tényleg kell igazából anyatej mellett is nem csak tápszer mellett,én hipp teát adtam a fiamnak,később meg kis citromlével,cukorral majd mézzel teát,vagy vizet vagy higított 100%os gyümölcslevet.
2013. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 shona ***** válasza:
en voltam az5os igen HIPP tea volt az nem bobovita csak mar keverem a szezont a fazonnal,nagyon fincsik voltak van,hogy en is ittam...
2013. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!