Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találtam egy gumócskát a...

Találtam egy gumócskát a felső ínén, ahol majd az első két foga lesz, amellett, az lehet a fogacska majd? Alul van már két foga.

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 09:34
 1/3 shona ***** válasza:
igen az lehet szerintem is a foga biztos nehezebben lassabban bujik ki ez altal fel bublositatta a kis innet.mit gondolsz fajhat is neki?ha igen adjal neki ragokat furdetesnel dorzsold at neki nekunk volt nyuszi alaku bebi fogkefenk arra meg 0-2evesig ajanlott kicsi fogkremet is tettem es mindig megmostam az innet de a pelenka is ua.olyan jo,ha meg nagyon faj be kenheted Bonjelaval is...egy 9hetes kismama akinek,akinek van egy 4eves lanya...
2013. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányomnak is van régóta ilyen de neki alul sincs foga. Neki felül középen van, akkor lehet neki is a fog lesz ott?
2013. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érzékeny neki egy kicsit,ha hozzá érek,meg már fehéredik neki,úgyhogy szerintem is az lehet a fogacska majd,az előző kettőnél már csak azt vettem észre,mikor szúrt! :)
2013. jan. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!