Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg meg fog szűnni vagy...

Tényleg meg fog szűnni vagy már megszűnt a Hipp 3. -4. csomagja, amit 8 és 12 hónapos kora után lehet kuponnal kiváltani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy az összes csomag megszűnik, tehát ez az egész ajándék kuponos bigyó.

Sok volt a reklamáció és ezért döntöttek így.

Ha van kuponod, akkor váltsd ki. A készlet erejéig van csak az "akció".

Én anno 1 éves korában kaptam a HIPP-től kupont, mert küldtek egyet csak úgy. Írtam nekik levelet és kiderült, hogy amelyik kórházban szültem (Szolnok, Hetényi) ott rendszeresen nyúlták le az ajándékokat az ott dolgozók.

Emiatt pedig egy intervallumban született babák anyukáinak küldtek kupont postán.

Én kiváltottam az összes dobozt egyszerre. Egy szóval se mondták a Rossmann-ba, hogy nem lehet így csinálni.

Igazából nem érdekelt, 1 évet betöltötte a lányom.. minek várjak hetekig vagy hónapokig, hogy kiváltsam a következő dobozt, ha már rég betöltötte az életkort?!


Egyébként a 3.-4. dobozban volt egy bébikaja, egy víz és ennyi. Ráadásul a ragasztás is olyan volt, mint amit már egyszer kibontottak.

Mindegy.. ajándék lónak .. szóval érted.


Viszont egy anyuka is így járt, mint én a Rossmann-ba. Ő írt levelet a HIPP-nek, hogy szerinte a dobozokat kibontják a Rossmannba. Megkérdezte, hogy mi a tartalma a 3-4 doboznak. Elküldtek neki és a 6 ajándékból 2 volt neki is benne. A ragasztás pedig szintén "rossz" volt.

Ő postán megkapta a hiányzó ajándékokat.


Viszont, mint a DM-s kuponos leveleknél, itt sem lehet kiküszöbölni, hogy ki csal és ki nem.

Én rendszeresen nem kapom meg a kuponokat. Ezért már hívtam többször őket. Végül kiderült, hogy a postásunk (aki már csak volt) sokkal több mindent ellopott már a kuponokon kívül. Ő azóta már nem dolgozik a postánál.

2013. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen meg fog szűnni.... :( tegnap még sikerült kiváltanom a 3. csomagot de csak 2 bébiétel volt benne, az egyik pedig 12 hónapos kortól. Már nem volt benne a 4. csomaghoz kupon.
2013. jan. 15. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!