Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 pontos biztonsági övet hol...

5 pontos biztonsági övet hol lehet venni 0-18 kg-os üllésbe?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyártótól, aki forgalmazza az ülést!

Ha már régi az ülés, nem gyártják, nem kapsz hozzá sehol.

Ha meg úgy vetted az ülést használtan, hogy nem volt öve, akkor az ülés balesetes, azokból azoktál kiszedni, kivágni az övet.

2013. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam, az öv benne van, csak már eléggé viseletes (nem szakadt csak már látszik rajta, hogy nem új). Tutira nem szenvedett még balesetet, mert nagybátyáméktól kaptuk, de sajnos már nem gyártják.
2013. jan. 13. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogsz kapni hozzá.Az előírásoknak megfelel?Mert ha már nem gyártják nem mai darab...csak az EC 03,vagy 04 jelzésűt lehet használni.Ha nem ilyen súlyos büntetésre számíthattok egy ellenőrzéskor.3 gyerekes
2013. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azok a számok hol vannak rajta? :) Bocsi a sok kérdésért, de első baba és nagyon nem értek hozzá!
2013. jan. 13. 12:24
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenünk van, csak méhecskés a huzata! A leírás szerint megfelel a szabványnak, de én nem találtam hozzá semmilyen számot

2013. jan. 13. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3 gyerekes vagyok.Az ülés oldalán kell(ene)rajta lennie...valóban,a leírás szerint rendben van(ECE R 44/03).
2013. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ott nincs semmilyen szám....
2013. jan. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!