Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos baba alvasproblemak!?

Emianya kérdése:

4 hos baba alvasproblemak!?

Figyelt kérdés
kisfiam 22.-en lesz 4 honapos.az utobbi hetben ha este 9 kor elalszik´tizkor kel majd 2 orankent.ha pedig 10:30 kor alszik el,kel 1:30 kor es 5 körül.eszik,majd megint alszik.nappal altalaban csak 2szer egy orat alszik.azt a tanacsot kaptam,hogy etessek vele tejbe aztatott keksz pepet,merthogy tul gyorsan atfolyik rajta a tej,azert ebred pl.2 orankent.csak anyatejes es nappal kb.2 orankent eszik.velemenyek?
2013. jan. 13. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg nem azért ébred 2 óránént mert éhes, hanem mert jön a foga és zavarja, fáj, viszket neki. Vhool már biztosan mozognak a fogcsírák. Az én fiam is 4 hónapos korában kezdte ezt, csak óránként ébredt. Ez 1 ónapig tartott, orvos megnézte, egyértelműen állította h sajnos a foga miatt. Mi külföldön élünk, semmiféle ecsetelő ninncs, így nem bírom neki éjszakára bekenni. Ha ez 1 hete van, akkor meg végépp. Mozgáfejlődés is közrejátszhat, gyakorol forogni stb. Sztem nem nagyon tudsz mit csinálni, nem írom h ne próbáld ki a tejpépet, de sztem nem lesz jobb:(
2013. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is igény szerint szoptatok, egy szobában aludtam vele, és pont ezidőtájt volt nekünk is, hogy felkelt, akár mit csináltam.

én nem adtam neki tápot, és tudtam azt is, hogy nem éhes, nem nyűgös, nem fázik, nem kakilt be, stb...

és mikor már nem tudtam kitalálni mi baja, mért kel fel, és mért nem sikerül visszaaludnia, akkor jöttem rá, hogy a horkolásom zavarja.

de erre is csak azért, mert a férjem kiköltöztetett a hálóból, most a nappaliban nyomulunk, a kisszoba lett a babaszoba.

ezt csak egy ötletként írom, hátha csak ennyi a baj.

vagy valami hasonló...

2013. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az én kisfiam 20-án lesz 4 hónapos.

Ugyanilyen gondok voltak nálunk is, aztán rájöttem, hogy valóban éhes, kevés neki a tej, szóval az, hogy két óránként kéri a cicit, az nem "normális". Elvileg ha jóllakott, akkor elég neki ennyi idősen a 3-4 óránkénti evés nappal, éjszaka meg max egyszer. Úgyhogy végső elkeseredésemben este lefekvés előtt tápszert kapott, majd két hete már teszek a tápszerébe 3-4 kanál sinlacot is, és voalá, átalussza többnyire az éjszakát. Van, hogy megébred, olyankor cumit beadom a szájába és visszaalszik vagy max megkínálom egy kis tápszerrel és alszik tovább. Próbáld ki Te is, nincs mit veszítened, a picurnak is rossz ha az éhség miatt ébred olyan gyakran....

2013. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat.most 2 napja adok neki tejmerizspepet es visszaallt a regi alvasra.(3-szor kel ejszaka.de legalabb mostmar 9 kor este alszik!:-)
2013. jan. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!