Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy pár napra elkötözött vagy vendégeskedett valahol a babájával?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás miatt pár napra anyósomékhoz költözünk a 6 hós babánkkal. Félek tőle, hogy a környezetváltozás megzavarja a sokszor amúgy is kusza napirendet. Tudtok valamit javasolni, hogy ne legyenek nagy sírások és ha haza jövünk minden úgy folytatódjon ahogy eddig? Köszönöm!
2013. jan. 13. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi kéthavonta látogatjuk az anyósomékat, és mivel messze laknak, ott is töltünk 2-3 napot. Nem vészes a dolog annyira, ne aggódj. Próbáld tartani a szokásos napirendet, de ha nem sikerül, az sem baj. Én azt figyeltem meg, hogy mivel a babát érdekli az új környezet, emberek, még gyorsabban is eltelik a nap, mint itthon. Hazatérés után picit nyugtalanabbul szokott aludni éjszaka, de pár nap után helyrerázódunk. Esetleg alváshoz vigyél neki valami ismerős otthoni dolgot. Pl. fejvédőt a kiságyból.
2013. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarja meg, nyugi, más környezetben is ugyanúgy lehet tartani a napirendet, mint otthon. Egy baba elég könnyen alkalmazkodik, hiszen gyakorlatilag minden új még neki. Mi kb. ennyi idős korában költöztettük külön szobába (addig a szülői hálóban volt a bölcsője), és igaz, ez nem nagy változás, hiszen nap közben ugyanabban a lakásban voltunk, de azért először kicsit nehezen aludt 1-2 napig, de utána megszokta.
2013. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igen, viszek saját dolgokat, remélem nem lesz gond, eléggé érzékeny a változásokra! Szép délutánt!
2013. jan. 13. 14:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,neked is köszönöm!
2013. jan. 13. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, vigyed a kis cuccait:-)), próbáld tartani a napirendet, de a legfőbb, hogy Ti ne stresszeljetek, érezd jól magad, és akkor a babád is jól fogja..:-))
2013. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen!:-)
2013. jan. 13. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
nyaraltunk. nem nagyon változott semmi, próbáltam tartani, ami fix volt addig is. ami meg változott, majd visszaállt utána
2013. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 13. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Én havonta 2 hétre haza mentem Anyuhoz, a férj sokat dolgozik.

A lánIm imád ott lenni, minden újdonság, mindig van aki foglalkozik vele...

Semmi probléma nem volt ebből soha!

Volt ott egy utazó ágya, sok játék( sosem hozzuk haza amit az ottani barátaimtól kapott, örökölt)

Nagyon jó hatással volt rá a környezet változás, mindig fejlődött!

Ott egy fokot!

6 hónaposan ült, rá 2 hétre haza mentünk, ott felállt!

Mire haza jöttünk az apjának elállt a szava, a gyerek áll!

Ugyan ez volt, otthon lépegetett a bútorok mellett, a mamánál indúlt el!

A mamánál kezdett el beszélni, ott lett szobatiszta...

2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a pozitív hozzászólásokat,már nem is félek tőle annyira!:-) Szép estét NEKTEK!:-)
2013. jan. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!