Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan este 240 grammot...

4 hónaposan este 240 grammot szopik a kicsim. Ez elég neki? Vagy többet kellene ennie egy alkalomra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez szerintem teljesen normális. nekem jóval kevesebbet ivott a fiam ekkor, bár a napi adagja elég jó volt. gondolom, úgyis annyit iszik szopizásnál, amennyire szüksége van és ez nem éppen kevés mennyiség. fiam most 1 éves múlt és alvás előtt 240 tápszert kap és nem is mindig issza ki az üveget!
2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

azt se tudjuk mekkora súlyú a babád (és hányszor eszik),így erre nem nagyon lehet válaszolni.

De, ha nyugodtan végig alussza az éjszakát biztos elég.Az én 4 hónaposom 180-at eszik és neki az elég az éjszakára, igaz reggel lecsapol rólam 240-250-et is :)

2013. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
240 g egy alkalommal? Ennél többet nem kell ennie egy 4 hós babának, én már 120 ml-rel boldog vagyok.
2013. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3010 grammal született, jelenleg 6500 gramm. Napközben 4-4,5 óránként eszik. (csak anyatejes) Éjjel általában 1-2 alkalommal ébred és kicsit szopik. Viszont pár napja iszonyatosan rossz éjszakáink vannak. Van, hogy 6 alkalommal is felkel. igaz ilyenkor nem kell neki a cici, csak felsírdogál és nyöszörög. megkapja a cumit és már alszik is. Mitől lehet ez? (igazából, ezek az éjszakai gyakori kelések miatt mértem meg, hogy mennyit eszik kb. Eddig nem mértem. )
2013. jan. 13. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elkezdődött a fogzás.
2013. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

240 gramm???

Ez igen! A lányom sosem bírt ennyit meginni.

Szerintem bőven elég.

2013. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lányom 10 hónapos, és soha nem evett ennyit egyszerre. Szerintem bőségesen elég neki a 240g.
2013. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rengeteg. Tudom a tápszer úgy van amennyi ( minden 30 ml hez 1 kanál ) A védönő ezt mondta nem szabad 200 grammnál többet adni de ezt a kb 8-10 hónapos babákra értette. Hanem tápszert kel váltani amibben több a tápláló anyag. Mivel nem ehet többet. Ügyebár én nem tudom csak gondoltam le irom :)
2013. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nagyon szepen eszik, az en 14 honaposom soha nem evett 200ml-nel tobbet.

A gyakori kelesek lehetnek a mozgasfejlodes beindulasatol, lehet lassan elkezd oldalra fordulni, vagy akar forogni. Zavarhatjak a fogacskak is, bar te meg nem latsz semmit az inyen, azok mar nyomhatjak az inyt.

2013. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ!


Pár napja fordult meg először a hasáról a hátára. És mintha olyan tünetei is lennének, amik a fogzásra utalnak. Szegénykém, az éjjel is olyan kis keservesen fel-felsírt álmában. :( Mit tudok tenni, hogy könnyeben vészelje át?


Egyik válaszolónak: nem tápszeres a kicsi, csak szopik. :)

2013. jan. 14. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!