Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam mellé kiskutya?

7 hónapos kisfiam mellé kiskutya?

Figyelt kérdés
Pár hónapja a kertes házból panel lakásba költöztünk! Nagy testű kutyámat nem hozhattuk magunkal így elajándékoztam! De majd meg hasad a szívem! Hiányzik az életemből egy négylábú gyerek is! De van egy fiam aki most 7hónapos! Így nem tudom mit tegyek?? Olvastam mindent jót is rosszat is! Segítenétek nekem dönteni!
2013. jan. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyelőre nem vennék, lehet, hogy csak én vagyok ilyen nehézkes, de nekem az is megterhelő volt, hogy egy ilyen pici gyerek biztonságos életterét megteremtsem (ide-oda felmászik, leesik, asztal széle, radiátor, stb..., nem szeretném még azt is figyelni, hogy a kutya hol nyalja össze a gyereket vagy netán fordítva... De később persze lehetne szerintem.
2013. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is épp ezen gondolkoztam el miután ki írtam a kérdést!! :)
2013. jan. 13. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Megint én. Kicsit megkönnyebbültem, hogy nem velem van a probléma, hogy ilyen nehezen veszem az akadályokat :-) Minden jót Neked!
2013. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 gyerek melet van kiskutya . Sőt nem is egy . Amikor a nagyobik kicsi volt 5 hósan akkor vettük az elsőt , együtt nőttek fel , az hogy ösze nyalja e stb az tanítás kérdése . Most van egy boxerünk egy mopszunk , yorkisirunk .
2013. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, amit írtál, kedves válaszoló:-))) És kit tanítasz meg, hogy ne nyalja össze a másikat? A 7 hónapos babát vagy a kiskutyát? :-)) Üdv, Első válaszoló voltam.
2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisbaba 3 van egyikse megy oda a kutyához , ha mégis a kutya rá se nézz . Megkell taníta hogy nem nyalja meg a gyereket . I családi házba lakunk a boxer nem jönbe viszont a mopsz bennt lakik , a spániel ilyen feles . Volt már olyan, hogy bezartam addig míg a baba a földön volt , mert nem akartam hogy a takaróra lépjen , bár a kutya a gyerek szobába nem megy mi úgy neveltük és a nappaliba a szőnyegre se .


Ramóna 3 kutyás 3 gyerekes

2013. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiskutyák olyan szertelenek, lököttek, még nincsenek betanitva és sokszor vadabbul játszanak. Nem akar rosszat, és mégis megteheti. Szerintem egy már betanitott kutyust keress, ha annyira szeretnél. A gyerek-kutya kapcsolat nem most lesz jó, hanem majd ha a gyerek is akarja őt, idősebb korában. Szerintem most a legfontosabb, hogy a pici biztonságban legyen (nekem is volt kiskutyám, tudom, milyen :).
2013. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!