Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked eszik még éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
51%

14hos, hajnali 4kor meg megiszik 200ml tapot.

12 hosan szokott le a szopirol magatol, remeltem hogy ezzel majd elmarad az ejjeli keles, de sajnos nem. Meg ehes, mert nappal nagyon rosszul eszik, nincs ra ideje

2013. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
69%

Az enyém bizony evett! Volt, hogy kétszer is. Két éves elmúlt már, mire egyik napról a másikra átaludta az éjszakát. Többé nem, hogy enni nem kelt, de még csak nem is ébredt fel éjszaka.

Én nem hiszem egyébként, hogy éhes volt, mert a napközbeni étkezései semmit nem változtak. És a fogzáshoz sem volt köze, mert a 2. szülinapjára már mind a 20 foga teljesen kint volt, mégis hónapokig ébredt és evett is még éjjel.

Talán megszokás lehetett. Csak az a fura, hogy elmúlt, minden átmenet nélkül.

2013. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
26%
Hát az 5 hónapos kislányom 8-9 kor alszik el és reggel 7-8-9 ig alszik. Másfél hónapos kóra óta 5 ig aludt aztán 3 hónapos kora körül 6-7 most 5 hónaposan pedig 8-9 ig alszik. Nem eszik éjjel nem és bírnám ha fel kelne :(
2013. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem mér lettem le pontozva ez nagyon érdekel :(

De az is érdekelne mért eszik egy akora gyermek éjjel.. :(

2013. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
31%
Nem. 2 hós kora óta végig alussza az éjszakát. Néha felsír fogzás, vagy betegség miatt, akkor kap egy üveg teát, megissza, és alszik is vissza.
2013. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ennyi idősen már nem normális dolog, éjjel enni. Fiam 20 hónapos, de már egész picinek is végig aludt az éjszakát és 4 hónapos kora óta 13 órát alszik. Tudom ez a mázli kategória, de ilyen idősen már nem adnék neki enni.
2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
24%
Az enyémnek sem ettek 2 hónapos koruk után éjjel. Az ő gyomruknak is kell a pihenés, és nekik is aludni kell éjszaka. Anyáink sem etették a gyerekeiket éjjel, mert másnap nem tudtak volna dolgozni. Még sem lett beteg egyik gyerek sem.
2013. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
13%
NA MEGNYUGODTAM HOGY NEM CSAK NEKEM VAN "CSODA GYEREKEM" HOGY LE PONTOZTAK CSAK NEM TUDOM MÉRT :(
2013. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
79%
6-os de hogy nem adnál!!!csak tudod nem tapasztalatból beszélsz így azért könnyű osztani az észt,az enyémek 2 évesek mostanra úgy ahogy átálltak arra hogy 6 után van kakaó de éjjel bizony sokszor kelnek és ha sok a nyafi van hogy kapnak akkor is kakaót és hogy miért mert hulla fáradt vagyok és ha nem adok csak húzom az időt...a vége meg ugyanaz lesz,szóval kérdező ha éhes adj neki,de először próbáld a vizet vagy teát ha azzal sem éri be jöhet a kakaó aztán majd leszokik róla,a gyerekre figyelj ne az itteni okoskodókra,akik tapasztalat nélkül írják amit írnak...
2013. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
51%
Igen 15 hós.Engem nem zavarnak az éjszakai kelések,soha senki nem mondta még hogy le kéne szoktatnom róla és bizony felnőtt ember lévén van hogy én is megéhezek éjszaka és eszek mert addig úgyse tudok aludni másrészt a gyerekemet se arra akarom megtanítani hogy nem számíthat az anyjára.Ajánlom neked a facebook kismamablog oldalán pont nemrég találkoztam egy ilyen kérdéssel olvasd el a hozzászólásokat.
2013. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!