Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós alvás, evés kérdés?

3,5 hós alvás, evés kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 3,5 hós.


Az első 2hétben itthon 2óránként kelt enni éjjel. Aztán kb. 1,5 hós korától este 10-től elaludt hajnali 4-ig , akkor evett elöszőr. Meg is voltam lepődve.

2 hete azt csinálja, hogy az esti evésnél hadakozunk. minden más fontosabb az evésnél, úgy kell szinte lefogni. Lefekszik aludni fél 10-kor, és hajnali 2-kor felkel (eszik), majd felébred 4körül (cumi). Cumival vissza alszik 5-fél 6-ig és akkor megint eszik.

Miért csinálhatja ezt?


Köszönöm!


2013. jan. 14. 08:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes. Tudom, hogy azt könnyebben emésztik a babák, de nem tudom nem -e azért csinálja mert már nem olyan jó minőségű a tej, vagy valami ilyesmi...
2013. jan. 14. 08:41
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz az enyém már 4,5hós,de ugyanezt csinálja...hol átalussza,hol 1* hol 2szer felkel...nem tudni!De tegnap nagyon bolond volt,alig akart elaludni,az a legnagyobb gondom.Nem lát a fáradtságtól,de azért reklamál,h nem akar aludni.

Hogy akérdésedre próbáljak válaszolni...lehet hogy kialudta magát a nap folyamán...De magamból kiindulva, nem lehet tudni náluk sztem.

Lehet holnap megint át fogja aludni az ájszakát!

2013. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen ezen gondolkoztam Én is, hogy kicsik még ahhoz, hogy elvárjam, hogy végig aludjon, meg hát annyi gyerek van aki 1 évesen többször kel mint az Én gyerekem. Csak furcsállottam, arra gyanakodtam/gyanakszom, hogy a tej nem lehet jó?!
2013. jan. 14. 08:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 és fél hónapos, anyatejes, és eddig 3-4 órát aludt egyhuzamban, de 3 hónapos kora óta másfél-2 és fél óránként ébred éjjel. Én is kivagyok tőle rendesen, szerintem ez egy életkori sajátosság. Egy szoptatási tanácsadó azt mondta, ebben a korban már nappal annyi minden elvonja a figyelmüket, hogy nem esznek annyit, így éjjel próbálják bepótolni.
2013. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, Én is ilyesmire gyanakszom! :)
2013. jan. 14. 08:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hetesen aludt 6-7től hajnal 3-4ig,utána 7-8hetesen már reggelig.A 3.hónap betöltése előtt egy héttel minden felborult.Azóta felébred enni éjfélkor is és van,hogy 5-6körül.De van,hogy 2-4között kel,utána alszik reggel 7-8ig.Ő cumizni nem szeret,én enni adok neki ha felébred,mert meg is eszi,tehát gondolom éhes.Napközbe összevissza eszik és ujabban megint nem tud aludni,de kézben és mindenhogy nyafog...Bosszantó eléggé,hogy ezt csinálja,amit az első 3 hétben...4.-én töltötte a 3.hónapot
2013. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A foga nem jön?
2013. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 29-én lessz 4 hónapos.össze-vissza eszik.Van amikor csak játszik a cicivel nem akar enni.Leteszem és fél-1 óra mulva nyafog hogy éhes.Az alvás is össze-vissza van.Képtelenség vele bármilyen utat vagy csak egy sétát tervezni az össze-visszaság miatt.Az utóbbi 1 hónapban az 1 kiló helyett csak 60 dkg-ot hízott,profi buborékfújó,az összes családtag kezét megcsócsálja,nyáladzik és a nyelvével dörzsöli az alsó ínyét.Fogzik.Lehet hogy nektek is ez a problémátok.
2013. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen lehet a fog??? Mondjuk eléggé nyáladzik,és mindent töm a szájába :)
2013. jan. 14. 10:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet.2,5 hósan kezde a lányom produkálni a tüneteket 4 hónaposan kibújt az alsó metszőfoga 1 hét múlva a második is.Ma már gyorsabban fejlődnek a babák.
2013. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!